![]() |
Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
5 Attachment(s)
Constructorul japonez a confirmat astazi data si locul in care va dezvalui noua Mazda3 Hatchback: 3 decembrie la Salonul Auto de la Bologna. Mai mult de atat, cei de la Mazda au lansat si cinci fotografii cu noua generatie a modelului japonez. Dupa cum se poate vedea si in imagini, Mazda3 Hatchback imprumuta linia de design de la versiunea sedan ce a fost lansata saptamana trecuta la Salonul Auto de la Los Angeles. Gama de motorizari a modelului Mazda3 Hatchback este formata din motoare pe benzina de 1.6 si 2.0 litri si motoare turbodiesel de 1.6 si 2.2 litri.
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
O masina cu un caracter aparte...imi place:D....bv Mazda...are funduletul sexy...:twisted:
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
Hai sa vedem si versiunea MPS :)
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
foartee frumoasa masina..ma duce putin spre astra..doar ca e un pic mai rotunjita :P in fine ..
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
frumoasa rau. pacat ca nu au introdus si motorul de 1.4 care in domeniul hatch-urilor compact joaca un rol foarte important
oricum, mazda ameninta extrem de serios concurenta germana, atat prin calitate si pret, cat si prin design si optiuni. |
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
urata...fata aia parca e luata de la un 207 si modificata subtil
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
E mult mai frumos Mitsubishi Lancer Sportback.
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
e draguta masina...o prinde bine si culoarea
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
E chiar misto masinuta.
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
Interiorul arata chiar bine, consola imi place foarte mult si imbinarea cu cotiera..
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
Reusita,mie unul imi plac mult Hatchback'urile si cred ca arata f bine,interiorul nu se lasa mai prejos,pacat ca e doar o poza
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
imi place jucaria
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
Mazda ne uimeste pe zi ce trece, cu designul masinilor...
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
umbla o reclama prin televiziunile germane ...atat de simpla dar atat de expresiva ....ceva de genu apare un tip in costum intr-o hala intunecata langa cateva modele mazda si spune doar atat Mazda is Mazda ....zuum zuum !
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
frumoasa masina,interiorul este superb si bine finisat,iar culoarea o prinde ffff bine....
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:54. |
- Copyright 2026 4Tuning