Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/98845-mazda3-hatchback-primele-fotografii-oficiale.html)

boy_wonder 25-11-08 17:23

Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
5 Attachment(s)
Constructorul japonez a confirmat astazi data si locul in care va dezvalui noua Mazda3 Hatchback: 3 decembrie la Salonul Auto de la Bologna. Mai mult de atat, cei de la Mazda au lansat si cinci fotografii cu noua generatie a modelului japonez. Dupa cum se poate vedea si in imagini, Mazda3 Hatchback imprumuta linia de design de la versiunea sedan ce a fost lansata saptamana trecuta la Salonul Auto de la Los Angeles. Gama de motorizari a modelului Mazda3 Hatchback este formata din motoare pe benzina de 1.6 si 2.0 litri si motoare turbodiesel de 1.6 si 2.2 litri.

bytzu11 25-11-08 17:35

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
O masina cu un caracter aparte...imi place:D....bv Mazda...are funduletul sexy...:twisted:

SV25MBN 25-11-08 17:36

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
Hai sa vedem si versiunea MPS :)

spiri14 25-11-08 17:45

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
foartee frumoasa masina..ma duce putin spre astra..doar ca e un pic mai rotunjita :P in fine ..

22VIN 25-11-08 18:13

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
frumoasa rau. pacat ca nu au introdus si motorul de 1.4 care in domeniul hatch-urilor compact joaca un rol foarte important
oricum, mazda ameninta extrem de serios concurenta germana, atat prin calitate si pret, cat si prin design si optiuni.

Iuli_90 25-11-08 18:14

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
urata...fata aia parca e luata de la un 207 si modificata subtil

crissti_d 25-11-08 18:25

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
E mult mai frumos Mitsubishi Lancer Sportback.

B-84-zwt 25-11-08 18:44

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
e draguta masina...o prinde bine si culoarea

UNLORD 25-11-08 18:45

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
E chiar misto masinuta.

VWluci 25-11-08 20:05

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
Interiorul arata chiar bine, consola imi place foarte mult si imbinarea cu cotiera..

SaIBoT 25-11-08 21:00

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
Reusita,mie unul imi plac mult Hatchback'urile si cred ca arata f bine,interiorul nu se lasa mai prejos,pacat ca e doar o poza

steffan 25-11-08 22:32

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
imi place jucaria

nsl_iuli 25-11-08 22:44

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
Mazda ne uimeste pe zi ce trece, cu designul masinilor...

No-X-Cape 26-11-08 03:59

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
umbla o reclama prin televiziunile germane ...atat de simpla dar atat de expresiva ....ceva de genu apare un tip in costum intr-o hala intunecata langa cateva modele mazda si spune doar atat Mazda is Mazda ....zuum zuum !

BRAVO 26-11-08 11:00

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
frumoasa masina,interiorul este superb si bine finisat,iar culoarea o prinde ffff bine....


All times are GMT +2. The time now is 23:54.

- Copyright 2026 4Tuning