Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand 2xtocuri din piele pt nokia e90 !!! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/98619-vand-2xtocuri-piele-pt-nokia-e90.html)

Al3xxx 24-11-08 07:57

Vand 2xtocuri din piele pt nokia e90 !!!
 
1 Attachment(s)
vand 2 tocuri din piele originale nokia
se potrivesc la modelul e90 dar si la modelele mai vechi precum 9300 sau 9300i

modelul husei este cp-181

pret : 50 lei

ps : trimit si in alte localitati prin curier sau posta (ramburs)


pentru alte detalii : accesorii_gsm2007 sau 0751971520

Al3xxx 26-11-08 14:16

Re: Vand 2xtocuri din piele pt nokia e90 !!!
 
sus sus sus !!!

Al3xxx 04-12-08 19:17

Re: Vand 2xtocuri din piele pt nokia e90 !!!
 
oferiti un pret si discutam !!!

husele sunt originale 100 %


All times are GMT +2. The time now is 20:14.

- Copyright 2026 4Tuning