![]() |
Emblema 4 Tuning
Salut!sunt mai nou pe forum si as avea si eu o intrebare!Am vazut emblema 4tuning pe multe maisini cea cu galben si negru!!de unde o pot cumpara??un prieten de-al meu a luat-o cu o revista, dar eu nu gasesc revista!!!MS
|
Re: Emblema 4 Tunning
daca cautai mai bine pe forum gaseai cine face stickere.Da-mi un pm cu id-ul tau si te pun in tema cu cine face.
|
Re: Emblema 4 Tunning
o gasesti si vector undeva pe site...si ti-o printezi singur in orasul tau
|
Re: Emblema 4 Tuning
Eu mi-am cumaparat revista 4 tuning cand am fost acuma ultima oara la salon si era cadou la revista emblema cu 4 tuning
|
Re: Emblema 4 Tunning
Quote:
|
Re: Emblema 4 Tuning
|
Re: Emblema 4 Tuning
mai cauta revista..
scapi mai usor .. dkt sa stai sa alergi sa-ti faci un sticker |
Re: Emblema 4 Tuning
la fiecare revista iti da sticker ?
|
Re: Emblema 4 Tuning
Nu. :)
Doar la ocazii speciale :) |
Re: Emblema 4 Tuning
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:00. |
- Copyright 2026 4Tuning