Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   Custom Shop Braşov (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/98120-custom-shop-brasov.html)

AdrianBV 17-07-09 23:07

Re: Lucrari Custom Shop
 
Quote:

Originally Posted by Yackone (Post 2494264)
Ti-am dat add;)

Nu prea reusesc sa dau de tine .. da-mi un buzz cand intri ... sau lasa-mi pe privat un numar de telefon ca ar fi mai usor .. sa iti explic cam ce as vrea ..

Siconi 19-07-09 15:00

Re: Lucrari Custom Shop
 
As avea si eu ceva idei... am mai vorbit cu un meserias din Constanta, dar m-a lasat balta.
Yackone, crezi ca ai avea vreme sa vorbim pe tema unei prize de aer pentru un Renault12 ? Am schita cu detalii si design gata facuta. Nu ar fi mult de munca. Intrebarea este daca ai timp sa discutam un pic...? Lasa-mi un nr. de telefon sau un ID de Y!Msg pe PM. Mersi mult.

Spor la treaba. Am urmarit proiectul cu Trabi. Este interesant. Astept cu nerabdare sa vad cum iese interiorul. Succes in continuare.

Yackone 23-07-09 23:40

Re: Lucrari Custom Shop
 
5 Attachment(s)
Dupa ani si ani am reusit sa fac niste poze zilele astea...Masina este intr-un stadiu mult mai avansat decat ce se vede in poze...Mai nou are un set nou de arcuri fata -55mm, o alarma nou nouta, inchidere centralizata, geamuri electrice, portbagaj shaved si multe altele care nu-mi vin cap la ora asta...

Yackone 01-08-09 17:35

Re: Lucrari Custom Shop
 
6 Attachment(s)
Work in progres:rolleyes2

protuning 02-08-09 11:51

Re: Lucrari Custom Shop
 
i-mi place ce vad la interior,interesanta se va imbina cu partea din spate . sunt curios sa vad ce linii dai la bord.spor la treaba !

Yackone 05-08-09 05:43

Re: Lucrari Custom Shop
 
2 Attachment(s)
Progrese...

Yackone 06-08-09 05:40

Re: Lucrari Custom Shop
 
2 Attachment(s)
Incet incet prinde forma bordul

Yackone 06-08-09 21:30

Re: Lucrari Custom Shop
 
3 Attachment(s)
Rabdare si tutun

no limits design 06-08-09 21:40

Re: Lucrari Custom Shop
 
bv yackone...imi place cum evolueaza proiectul....ar fi fost frumos daca proprietarul ar fi schimbat ceasurile de bord.....

Yackone 06-08-09 21:50

Re: Lucrari Custom Shop
 
Multumesc, sper sa te vad si eu pe tine din nou in paine.
In legatura cu ceasurile...stai linistit ca o sa creieresc eu ceva in privinta lor

WolfTown 06-08-09 21:55

Re: Lucrari Custom Shop
 
o intrebare din nestiinta acela va fi suportu de intaritura la bord sau este doar scheletul dupa care vei modela si apoi vina dat jos?!!

super proiectu bafta in continuare!!!

Yackone 08-08-09 20:27

Re: Lucrari Custom Shop
 
2 Attachment(s)
New parts...

axel_unu2006 09-08-09 00:37

Re: Lucrari Custom Shop
 
parere mea ii sa vopseasca ceasurile albe :D

no limits design 16-08-09 01:45

Re: Lucrari Custom Shop
 
hehe......avanseaza proiectul...tin sa te felicit a nu stiu cata oara....si asta pentru ca meriti....eu nu o sa intru in paine foarte curand fiindca de acum o sa am treaba cu facultatea(macar mi-am indeplinit un alt vis si am intrat la design....este timp dupa aia si de "stricat" masini).....bafta multa si spor la treaba....hai sa vedem ce iese din traby

mafiotu_85 16-08-09 08:27

Re: Lucrari Custom Shop
 
tot respectul pentru lucrarile tale yackone


All times are GMT +2. The time now is 16:52.

- Copyright 2024 4Tuning