![]() |
NO 1 vs. NO 2 vs. NO 3
DUPA CE AM VAZUT TOT CE S-A SCRIS IN TOPICURI CU ALTA DESTINATIE CRED CA SE CEREA ACESTA.
CONSIDERATI ACEST LOC UN -- SHAKEDOWN SUNT RUGATI SA SE PROVOACE DOAR PRIMII TREI. SUNT CURIOS CINE SE CONSIDERA IN PRIMII TREI !? |
Re: NO 1 vs. NO 2 vs. NO 3
Quote:
Moderatorul sa stearga! |
Ce vrei mai exact cu acest topic? Explica, te rog!
Aici se lanseaza provocari... vrei sa-i provoci pe cei mai tari? Zi ce masina ai si asteapta sa vezi daca sunt doritori... Pe de alta parte, nici n-ai zis din ce punct de vedere vezi tu acest top3... tinand cont ca nu exista o ierarhizare a masinilor dupa timpul pe 0-400 nu-i poti afla pe acesti primi 3.... ai putea doar afla primii 3 din punct de vedere al puterii... dar ai ignora alti factori ce determina performanta in ansamblu a unei masini... Deci, explica ce ai vrut sa zici... si daca este o provocare topicul ramane... |
voi nu vedeti copacii de padure!
nu este un versus, este un loc pt provocarile dintre cei mai buni trei. lumea ar trebui sa stie care sunt acesti trei iar ei ar trebui sa se provoace aici. sunt curios sa vad daca cei trei isi stiu valoarea si daca isi dau seama ca despre ei este vorba. sunt curios, voi nu? domnilor asteptam adunarea provocarilor sub acest topic pt a nu ne mai plimba prin \"masina mea\",masina ta, eu il provoc pe... centralizati aici ca sa aibe si publicul unde sa vada ca doar in ochii publicului se face ierarhia, nu? |
asta parca era o faza din NFS Underground nu? :lol: :lol: :lol:
|
Quote:
Oricine doreste o poate face... chiar si daca e dintre cei mai tari facand topic nou sau raspunzand pe unul existent! Cum am zis mai sus, nefiind o provocare -> topic inchis |
| All times are GMT +2. The time now is 13:43. |
- Copyright 2026 4Tuning