Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bacau (https://forum.4tuning.ro/80-bacau.html)
-   -   Caut sustinere... (https://forum.4tuning.ro/80-bacau/97709-caut-sustinere.html)

visinel 15-11-08 23:33

Caut sustinere...
 
Buna seara, ma numesc Visinel Balan, si as vrea sa va fac cunoscut un proiect de al meu. Doresc sa propun un proiect Administratiei Locale, privind amenajarea unei piste de curse legale si a unei zone pentru burnout si drift. As vrea sa stiu daca ati fi interesati, sa veniti, sa folositi masinilie la adevarata lor putere, fara a avea probleme cu prietenii nostri dragi POLITIA. Evident contra unei sume modice.
Va urez o seara buna, asteptand parerea dvs.

DrruzzuBoss 16-11-08 13:11

Re: Caut sustinere...
 
e o idee buna.eu sunt interesat...daca se poate sa dai mai multe detalii ar fi bine.

markizu 16-11-08 13:22

Re: Caut sustinere...
 
draga balan mult spor in a PROPUNE Consiliului judetean proiectul tau ....
eu unu te sustin ..

morpheusmaster 16-11-08 15:30

Re: Caut sustinere...
 
Domnule Balan, daca aveti baza materiala va doresc mult succes. Sper ca stiti ce presupune investitia si in ce va bagati :). Eu unul va urez mult succes si daca pista o sa fie in zona Bucuresti am sa va vizitez des daca suma de pista o sa fie chiar asa modica si nu o sa fie niste hy costs...:)

F_L_R 16-11-08 21:06

Re: Caut sustinere...
 
Ar fi binevenita o asemenea initiativa la Bacau cel putin pt comunitatea noastra.

markizu 16-11-08 21:17

Re: Caut sustinere...
 
florica o sa incerc sa dau de baiat sa vad ce si cum (daca proiectul e viabil ,etc)
chiar as vrea sa-l ajutam ..as avea si o locatie de vreo 5000 mp
va anunt

Bmw_Rulllzzz 16-11-08 21:27

Re: Caut sustinere...
 
si eu sunt PRO !!!

danuuu 17-11-08 11:05

Re: Caut sustinere...
 
sincer la bacau ar trebui demult inceput asa ceva .....dar e vb de bani foarte multi...!!!!
sponsori trebuiesc cautati

Boasa 17-11-08 15:02

Re: Caut sustinere...
 
Locatie? Teren privat sau de stat? Teren privat - cumparare sau chirie, teren de stat - inchiriere sau concesionare. Teren privat nu-ti da nimeni ca prefera sa construiasca ceva, teren de stat nu sunt in suprafetele astea si plus ca sunt samsarii care cauta terenuri!

Ce tine de mine ajut cu cea mai mare placere!

aleks 17-11-08 15:05

Re: Caut sustinere...
 
va urez succes si va anunt ca sunt mai mult decat sceptic.
prima cursa pe pista despre care discutam aici cel mai probabil nu va avea loc niciodata...

visinel 17-11-08 22:45

Re: Caut sustinere...
 
Imi face deosebita placere sa vad ca am atatia sustinatori, insa e bine de stiut ca nu orice proiect poate sa aiba si succes. In ceea ce priveste scepticismul lui Alex, poate sa aiba dreptate. Insa ceea ce vreau, este in faza de proiect. Am postat acest mesaj cu scopul de a vedea ce sustinere as avea sa lupt pentru un astfel de proiect. Am sa vad ce pot face pe parcurs si va anunt. Cu respect, Visinel Balan 0743365469

Gabuzu 18-11-08 15:12

Re: Caut sustinere...
 
Quote:

Originally Posted by visinel (Post 1870915)
Imi face deosebita placere sa vad ca am atatia sustinatori, insa e bine de stiut ca nu orice proiect poate sa aiba si succes. In ceea ce priveste scepticismul lui Alex, poate sa aiba dreptate. Insa ceea ce vreau, este in faza de proiect. Am postat acest mesaj cu scopul de a vedea ce sustinere as avea sa lupt pentru un astfel de proiect. Am sa vad ce pot face pe parcurs si va anunt. Cu respect, Visinel Balan 0743365469

Ca tine sunt multi .. numai vorbe si nimica in plus .. trebuie sa recunoastem ca prea curand mare ta PROPUNERE nu o sa fie pusa in practica .. sa fim seriosi... in fine .. oricum bafta la visul tau :D iar daca e asa cum zici tu .. mult respect

marius470 03-12-08 20:23

Re: Caut sustinere...
 
nu cred k e vreun membru de pe forumul asta care sa nu-si doreasca asta... sa avem un asemenea loc la noi in tara...

DrruzzuBoss 08-12-08 19:07

Re: Caut sustinere...
 
o cunostinta de a mea a cumparat o hala cu un teren pe la Racaciuni...terenu e destul de mare...acum nu stiu ce sa zic ...poate daca e nevoie de mai mult teren POATE ...cine stie ...se mai poate cumpara ...dar daca acel pamant e acoperit cu iarba........trebuie mai mult...multee...indreptat,asfaltat...daci eu nu stiu ce sa zis ...mai lasa-ti si voi o parere pe acest post ...deocamdata..atat...succes

codrin44 13-12-08 21:47

Re: Caut sustinere...
 
eu cred ca e vorba de 1 milion de euro


All times are GMT +2. The time now is 03:02.

- Copyright 2024 4Tuning