![]() |
Cumpar amplif
Cumpar amplificator Audison LRX 4.300.
|
Re: Cumpar amplif
ala-i VRx ce vrei tu.
poate cauti LRx 4.3 |
Re: Cumpar amplif
E seria veche de la LRX
http://www.audison.hu/index.php?P=prod&S=lrx&ID=lrx4300 Oricum am cumparat un 4.5 asa ca se poate inchide. |
| All times are GMT +2. The time now is 02:08. |
- Copyright 2026 4Tuning