![]() |
EVO-uri made by SKN Romania
10 Attachment(s)
Selectie din portofoliul SKN
|
Re: EVO-uri made by SKN Romania
mai fa si tu un up-date cu ultimele 2 poze
|
Re: EVO-uri made by SKN Romania
Voi face.
|
Re: EVO-uri made by SKN Romania
Auzi:-?...ca veni vorba de evo-uri..u ai avut un evo portocaliu aprins?:-?
|
Re: EVO-uri made by SKN Romania
1 Attachment(s)
Oops, Paparazzi :lol:
Era scris mare pe spate SKN Poza facuta 16.09.2009 |
Re: EVO-uri made by SKN Romania
Quote:
|
Re: EVO-uri made by SKN Romania
Quote:
|
Re: EVO-uri made by SKN Romania
Paparazzi wanna be, mai degraba carcatazzii !
Masina era in drum catre propietar ! Dupa o seara in care masina a dovedit ceea ce nici o alta masina cu 4 cilindrii si tractiune integrala nu a dovedit pana acum in Romania - curse din mers cu masini extrem de puternice pana la viteze de 270 - 280 km/h . Ar mai fi una care este facuta tot de SKN. |
Re: EVO-uri made by SKN Romania
Daca nu ma insel am vazuto si prin magurele mai acum 2 luni, cred ca era in teste, si am ramas:D cand a bagat piciorul in ea...
|
Re: EVO-uri made by SKN Romania
1 Attachment(s)
Same ? :-)
Avea sticker SKN pe luneta. |
| All times are GMT +2. The time now is 20:29. |
- Copyright 2026 4Tuning