Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Fotografiile mele - Unic (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/96387-fotografiile-mele-unic.html)

toader 08-06-09 23:34

Re: Fotografiile mele - Unic
 
Baieti daca ajungem sa ne certam pentru promovarea unui club cred ca nu ne prea vedem lungul nasului... E adevarat ca Inferno e un club cunoscut... nu are nicio importanta asta... in imaginile prezentate de unic era o masina prezenta la o expozitie de tuning... care prin intrarea in acel spatiu expozitional si-a dat acordul tacit pentru a fi fotografiata... Publicarea oricaror poze ulterioare tine de fotograf... in ceea ce priveste fundalurile... am pus acolo cateva reguli... sunt putine dar bune... asa ca va rog de acum incolo cand schimbati fundalurile specificati.... l-am schimbat frate l-am luat de pe nush ce site...

Unic 09-06-09 05:11

Re: Fotografiile mele - Unic
 
1 Attachment(s)
Beemer`s
masinile fotgrafiate la $tuning action & sound
fundalul fotografiat in bran...

Unic 09-06-09 17:20

Re: Fotografiile mele - Unic
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2391105)
Am şi eu o intrebare,pozele cu jackal le ai şi normale sunt curios să văd ceva...;) sper să nu fie ceea ce cred eu....pe viitor,incearcă să iţi editezi pozele TALE !
Şi dacă nu erai tu ,clubu' inferno nu mai era cunoscut ă?Sau ce vrei să zici,stai chill nu avem nevoie de ajutorul nimănui ;) şi aştept cu stupoare pozele needitate cele cu MOM'u !

sper ca teai convins si nu mai aud asfel de cuvinte din partea ta..
sa lasam masinile deoparte si sa trecem un pic la digital art..o verisoara.
poza imi apartine fundalul e de pe deviart

toader 09-06-09 17:49

Re: Fotografiile mele - Unic
 
De ce ai pus ingerasul pe marginea cascadei? Nu e o critica vreau sa stiu cum ai gandit:D

Unic 09-06-09 17:54

Re: Fotografiile mele - Unic
 
pai nu prea am gandit mult la imaginea ai dupa cum am zis imaginea imaginea este luata de pe deviart. si era deja cu un ingeras pe cascasa in fundal.. eu doar am adaugat layerul cu vara peste cel original..cu multe retusuri...asta mia placut cel mai tare....deci nu e gandita prea mult..:)

Unic 09-06-09 22:45

Re: Fotografiile mele - Unic
 
1 Attachment(s)
Dark Side

Vlad*WpK 10-06-09 14:40

Re: Fotografiile mele - Unic
 
nu-mi place...prea mult negru in poza, numarul ala nu avea ce sa caute acolo, cam putine detalii in poza...trebuia sa prinzi ceva mai mult din capota si din roata din stanga..

Unic 10-06-09 16:47

Re: Fotografiile mele - Unic
 
1 Attachment(s)
pe capota erau niste reflexi aiurea.. si am vrut sa scap de ele si am coborat mai mult cu umbra

Unic 12-06-09 18:39

Re: Fotografiile mele - Unic
 
4 Attachment(s)
Xtreme

Unic 13-06-09 17:24

Re: Fotografiile mele - Unic
 
1 Attachment(s)
WRC..

Unic 16-06-09 20:55

Re: Fotografiile mele - Unic
 
1 Attachment(s)
bmw night

Unic 22-06-09 20:15

Re: Fotografiile mele - Unic
 
2 Attachment(s)
megane f1

Unic 22-06-09 21:55

Re: Fotografiile mele - Unic
 
3 Attachment(s)
un mic edit..

taz.frkz 22-06-09 22:12

Re: Fotografiile mele - Unic
 
la pozele cu megane f1 pe pista.. ai stricat masina.. vezi la latime si lungime

Unic 22-06-09 22:14

Re: Fotografiile mele - Unic
 
da... e un pic lungita..


All times are GMT +2. The time now is 18:17.

- Copyright 2024 4Tuning