Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Vand 2 anvelope iarna (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/96305-vand-2-anvelope-iarna.html)

Andreea13 04-11-08 01:58

Vand 2 anvelope iarna
 
3 Attachment(s)
vand 2 gume Marca Wintermark , 185-65-14 M+S made in germany
anvelopele sunt in stare buna
pret 150

B 89 WRC 06-11-08 00:34

Re: Vand 2 anvelope iarna
 
vreau eu damigenele din spate daca sunt pline
ce pret au ?

B-87-CTE 06-11-08 00:45

Re: Vand 2 anvelope iarna
 
Quote:

Originally Posted by B 89 WRC (Post 1846446)
vreau eu damigenele din spate daca sunt pline
ce pret au ?

:lol::lol::lol:

Andreea13 06-11-08 13:48

Re: Vand 2 anvelope iarna
 
pretu la anvelope 150 ron amandoua.
Pretul la damingene... fara valoare.. averea lu` tata ;)

B 89 WRC 06-11-08 16:35

Re: Vand 2 anvelope iarna
 
pai daca imi dai adresa le vizitez singur chiar daca trebuie aprobare la ele

Andreea13 06-11-08 17:07

Re: Vand 2 anvelope iarna
 
=)) , da vad ca te`ai pus rau pe damingenele mele :D

B 89 WRC 06-11-08 17:13

Re: Vand 2 anvelope iarna
 
parca erau ale lu taicatu?
oricum vreau sa stiu daca sunt in stare buna ?

Andreea13 06-11-08 18:01

Re: Vand 2 anvelope iarna
 
Ale mele..ale lu` tata..tot in familie sunt :D
da..sunt in stare buna (la anvelope ma refer)

B 89 WRC 06-11-08 19:12

Re: Vand 2 anvelope iarna
 
da stii de fapt pe mine nu ma intereseaza damigenele altceva ma roade

Andreea13 06-11-08 19:34

Re: Vand 2 anvelope iarna
 
sa aflam...

B 89 WRC 06-11-08 19:43

Re: Vand 2 anvelope iarna
 
continutul

Andreea13 07-11-08 17:36

Re: Vand 2 anvelope iarna
 
valabil

Andreea13 10-11-08 19:09

Re: Vand 2 anvelope iarna
 
scade pretu` brusc la 100 ron

B 89 WRC 10-11-08 22:36

Re: Vand 2 anvelope iarna
 
brusc le iau eu ne auzim la un tel cred ca saptamana asta


All times are GMT +2. The time now is 09:39.

- Copyright 2026 4Tuning