![]() |
Vand 2 anvelope iarna
3 Attachment(s)
vand 2 gume Marca Wintermark , 185-65-14 M+S made in germany
anvelopele sunt in stare buna pret 150 |
Re: Vand 2 anvelope iarna
vreau eu damigenele din spate daca sunt pline
ce pret au ? |
Re: Vand 2 anvelope iarna
Quote:
|
Re: Vand 2 anvelope iarna
pretu la anvelope 150 ron amandoua.
Pretul la damingene... fara valoare.. averea lu` tata ;) |
Re: Vand 2 anvelope iarna
pai daca imi dai adresa le vizitez singur chiar daca trebuie aprobare la ele
|
Re: Vand 2 anvelope iarna
=)) , da vad ca te`ai pus rau pe damingenele mele :D
|
Re: Vand 2 anvelope iarna
parca erau ale lu taicatu?
oricum vreau sa stiu daca sunt in stare buna ? |
Re: Vand 2 anvelope iarna
Ale mele..ale lu` tata..tot in familie sunt :D
da..sunt in stare buna (la anvelope ma refer) |
Re: Vand 2 anvelope iarna
da stii de fapt pe mine nu ma intereseaza damigenele altceva ma roade
|
Re: Vand 2 anvelope iarna
sa aflam...
|
Re: Vand 2 anvelope iarna
continutul
|
Re: Vand 2 anvelope iarna
valabil
|
Re: Vand 2 anvelope iarna
scade pretu` brusc la 100 ron
|
Re: Vand 2 anvelope iarna
brusc le iau eu ne auzim la un tel cred ca saptamana asta
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:39. |
- Copyright 2026 4Tuning