Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Mitsubishi (https://forum.4tuning.ro/131-masina-mea-mitsubishi.html)
-   -   Eclipse din 95` (https://forum.4tuning.ro/131-masina-mea-mitsubishi/96275-eclipse-95-a.html)

T-E-N 03-11-08 20:41

Eclipse din 95`
 
Salut ! Am si eu un prieten , posesor al unui Mitsubitshi Eclipse din 95 si are o mare nelamurire ... cum se scoate ESP=ul ? Este pasionat de curse si pierde extraordinar de mult la plecare... Va multumim daca puteti sa ne ajutati

DOGY@Style 19-10-09 21:31

Re: Eclipse din 95`
 
Desi este foarte veche intrebarea..nu pot sa ma abtin sa nu raspund. :lol: Masina asta...nu are asa ceva!


All times are GMT +2. The time now is 16:38.

- Copyright 2026 4Tuning