![]() |
Eclipse din 95`
Salut ! Am si eu un prieten , posesor al unui Mitsubitshi Eclipse din 95 si are o mare nelamurire ... cum se scoate ESP=ul ? Este pasionat de curse si pierde extraordinar de mult la plecare... Va multumim daca puteti sa ne ajutati
|
Re: Eclipse din 95`
Desi este foarte veche intrebarea..nu pot sa ma abtin sa nu raspund. :lol: Masina asta...nu are asa ceva!
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:38. |
- Copyright 2026 4Tuning