Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand SIEMENS MC60 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/9627-vand-siemens-mc60.html)

DVDValy 09-11-05 09:41

Vand SIEMENS MC60
 
2 Attachment(s)
Vand SIEMENS MC60-2mil 2sute
sau un tel mai slab + diferentza

DVDValy 11-11-05 09:02

:arrow:

bobo32 11-11-05 13:16

de cand e telefonul? cat tine bateria? in ce stare e carcasa?
probleme?

schimb cu un Siemens A51 cu garantie inca cam 6 sau 7 luni te intereseaza? + ceva diferenta.

DVDValy 13-11-05 17:08

tu nu esti din bucuresti din cate vd
noul pret 200RON
bateria tine 4 zile ca nu zic 5 aiurea
telefonu are aprope un an

bobo32 13-11-05 17:56

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"DVDValy\"
tu nu esti din bucuresti din cate vd
noul pret 200RON
bateria tine 4 zile ca nu zic 5 aiurea
telefonu are aprope un an

am luat altceva intre timp. ms oricum de informatii.

DVDValy 17-11-05 08:23

190RON noul pret

DVDValy 23-11-05 23:06

:arrow:


All times are GMT +2. The time now is 09:57.

- Copyright 2026 4Tuning