Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   care stie cum radiez o masina cu nr de anglia? (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/96207-stie-radiez-masina-nr-anglia.html)

marius bmw 03-11-08 12:20

care stie cum radiez o masina cu nr de anglia?
 
va rog din suflet,daca stiti explicati-mi fiecare pas

69WRX 03-11-08 12:25

Re: care stie cum radiez o masina cu nr de anglia?
 
noi de unde sa stim cum se radiazaq masinile in anglia ?

marius bmw 07-11-08 20:00

Re: care stie cum radiez o masina cu nr de anglia?
 
nimeni?

bmw.7000 09-11-08 19:52

Re: care stie cum radiez o masina cu nr de anglia?
 
:))) esti nebun !!! aici intrebi ??? mergi la pasapoarte acolo mai sus de autogara si vezi intra la acte auto si rogi acolo sa-ti zica cineva si ai sa afli raspunsu. ;)

marius bmw 10-11-08 18:31

Re: care stie cum radiez o masina cu nr de anglia?
 
sa va *** in gura, am vrut doar un raspuns de la voi ;nu altceva


All times are GMT +2. The time now is 11:20.

- Copyright 2026 4Tuning