![]() |
Pioneer DEH-4000UB
L'am vazut pe mai multe siteuri de specialitate..... Mie personal mi'a placut ca are USB-ul frontal.... ceia ce nu prea am mai vazut la Pioneer... este frumos desenat...
Ash vrea sa achizitionez... un exemplar.... dar vreau sa va intreb pe voi ce parere avetzi.... daca este cineva care l'a vazut montat pe mashina... shi mai important a vazut cum merge.... rog sa'shi spuna parerea... Parerea voastra conteaza... Ms anticipat. |
Re: Pioneer DEH-4000UB
Il aveau in media galaxy, mergi si asculta-l sa vezi daca iti place.Mie personal mi-a placut destul de mult cum suna.
|
Re: Pioneer DEH-4000UB
detin eu asa ceva ... are reglaje destule .... decoamdata am niste boxe praf ... dar care se aud f bine cu acest mp3 (bineinteles la volum moderat spre mic ... boxele sunt deteriorate rau ...). Joystickul de unde realizezi toate ajustarile inclusiv volumul este f usor de folosit ... dupa ce te obisnuiesti cu el ... in rest ... nu stiu ce sa spun .... astept si eu sa platesc taxa de prima inmatriculare :( ... si dupaia trebuie neaparat sa iau niste boxe.
|
Re: Pioneer DEH-4000UB
Multumesc mult pt raspunsuri....
|
Re: Pioneer DEH-4000UB
sunt foarte multumit de acest model...il am de 4 luni. reglaje multe,sunet clar, mai greu cu reglajele dar dupa ce te obijnuiesti e simplu. ma declar foate multumit! decat sony sau alte chinezarii..
|
Re: Pioneer DEH-4000UB
Cat e Media Galaxy? L-am vazut la MediaMarkt cu 99E.
E 499 ron. Se poate sterge. |
Re: Pioneer DEH-4000UB
L-am luat si l-am montat. Se aude bine, dar la fel ca vechiul alpine se incalzeste destul de tare. As vrea sa montez statia, sa-l scutesc de efortul de amplificare dar am o nelamurire. La Alpine aveam o setare care oprea amplificatorul intern cand era legat la o statie. La asta n-am gasit asa ceva. Se prinde singur ca nu mai sunt boxe legate si opreste amplificarea?
|
Re: Pioneer DEH-4000UB
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:08. |
- Copyright 2026 4Tuning