Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand volan logitech dfp (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/95994-vand-volan-logitech-dfp.html)

Opportunity 31-10-08 23:31

Vand volan logitech dfp
 
vand volan logitech driving force pro peentru calculator.

folosit doar de mine,destul de rare in romania,cunoscute ca fiind ff bune in afara.

perfect pentru simulatoare auto,rotatie 900,schimbator secvential,2 pedale.

este mai bun decat momo,putin mai slab decat g25.

pret 3 mil 500

Opportunity 01-11-08 09:00

Re: Vand volan logitech dfp
 
up . .

Opportunity 02-11-08 08:42

Re: Vand volan logitech dfp
 
up .

Opportunity 03-11-08 09:00

Re: Vand volan logitech dfp
 
up .

Opportunity 05-11-08 10:41

Re: Vand volan logitech dfp
 
up .

Dregar 30-07-11 14:08

Re: Vand volan logitech dfp
 
Quote:

Originally Posted by Opportunity (Post 1837423)
vand volan logitech driving force pro peentru calculator.

folosit doar de mine,destul de rare in romania,cunoscute ca fiind ff bune in afara.

perfect pentru simulatoare auto,rotatie 900,schimbator secvential,2 pedale.

este mai bun decat momo,putin mai slab decat g25.

pret 3 mil 500

daca il mai ai da mi un buzz pe mess sau un raspuns pe adresa mea [email protected] ma intereseaza sa l iau


All times are GMT +2. The time now is 09:19.

- Copyright 2026 4Tuning