![]() |
Donez doua cauciucuri 15/50/195
Donez doua cauciucuri 15/50/195, nu sunt noi dar sunt bune.
|
Re: Donez doua cauciucuri 15/50/195
Salut m-ar interesa pe mine foarte tare , chiar acuma am vrut sa imi cumpar , exact marimea asta imi trebuie :D
Eu sunt din Satu Mare ...... |
Re: Donez doua cauciucuri 15/50/195
ti-am dat ieri si eu un mesaj privat....astept,mersi
|
Re: Donez doua cauciucuri 15/50/195
Astept un raspuns de la tine :D mersi mult
|
Re: Donez doua cauciucuri 15/50/195
Quote:
|
Re: Donez doua cauciucuri 15/50/195
Mai mult de 50 nu va costa! , eu am trimis o bara de matiz si o capota si l-a costat pe om 70 ron , am trimis pana in constanta:D
uite id-ul meu hai sa vad cum arata cauciucurile.... mersi spark2006_boy |
Re: Donez doua cauciucuri 15/50/195
renunt la ele in favoarea altuia care poate are mai multa nevoie de ele.eu am facut rost de 1 temporar,sa merg pana luna viitoare.
|
Re: Donez doua cauciucuri 15/50/195
le vreau eu :-)
|
Re: Donez doua cauciucuri 15/50/195
Au plecat spre satu mare :)la spark88
|
Re: Donez doua cauciucuri 15/50/195
Mersi mult domnu:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:55. |
- Copyright 2026 4Tuning