Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   DONATII si CADOURI (https://forum.4tuning.ro/539-donatii-cadouri.html)
-   -   Donez doua cauciucuri 15/50/195 (https://forum.4tuning.ro/539-donatii-cadouri/95828-donez-doua-cauciucuri-15-50-195-a.html)

MrPigos 30-10-08 12:00

Donez doua cauciucuri 15/50/195
 
Donez doua cauciucuri 15/50/195, nu sunt noi dar sunt bune.

spark88 31-10-08 20:07

Re: Donez doua cauciucuri 15/50/195
 
Salut m-ar interesa pe mine foarte tare , chiar acuma am vrut sa imi cumpar , exact marimea asta imi trebuie :D
Eu sunt din Satu Mare ......

Skillzu 01-11-08 13:43

Re: Donez doua cauciucuri 15/50/195
 
ti-am dat ieri si eu un mesaj privat....astept,mersi

spark88 03-11-08 16:28

Re: Donez doua cauciucuri 15/50/195
 
Astept un raspuns de la tine :D mersi mult

MrPigos 04-11-08 10:25

Re: Donez doua cauciucuri 15/50/195
 
Quote:

Originally Posted by spark88 (Post 1837137)
Salut m-ar interesa pe mine foarte tare , chiar acuma am vrut sa imi cumpar , exact marimea asta imi trebuie :D
Eu sunt din Satu Mare ......

eu sunt din tandarei, ialomita.cred ca o sa coste curierul cat 2 cauciucuri noi.

spark88 04-11-08 10:29

Re: Donez doua cauciucuri 15/50/195
 
Mai mult de 50 nu va costa! , eu am trimis o bara de matiz si o capota si l-a costat pe om 70 ron , am trimis pana in constanta:D
uite id-ul meu hai sa vad cum arata cauciucurile....
mersi
spark2006_boy

Skillzu 04-11-08 19:45

Re: Donez doua cauciucuri 15/50/195
 
renunt la ele in favoarea altuia care poate are mai multa nevoie de ele.eu am facut rost de 1 temporar,sa merg pana luna viitoare.

Bmwaldo 04-11-08 23:18

Re: Donez doua cauciucuri 15/50/195
 
le vreau eu :-)

MrPigos 06-11-08 09:23

Re: Donez doua cauciucuri 15/50/195
 
Au plecat spre satu mare :)la spark88

spark88 06-11-08 09:44

Re: Donez doua cauciucuri 15/50/195
 
Mersi mult domnu:D


All times are GMT +2. The time now is 11:55.

- Copyright 2026 4Tuning