![]() |
vreau sa fac din tuning o afacere!!!
dispun de 15 mii de euro si caut partener de afacere cu suma apropiata de a mea si cunostinte cat mai maxime despre tot ceea ce inseamana tuning!!!
daca nu ai investitita dar ai creativitate no limit let`s go!! |
:roll: da ce legatura are afacerea de tuning cu sectiunea BMW ? :roll: :?:
oricum...e cam greu in ziua de azi...sa iti iasa ceva banii dintr-o afacere de tuning....nu toata lumea isi tuneaza masini...maxim ai avea 2 clienti pe luna ! :roll: |
nope...
am un prieten care isi termina vila anul asta, si anul trecut si-a terminat atelierul cu etaj, rampa, termopane, toate utilitatile. iar modificarea masinilor este singura lui sursa de venit... |
Gresit ...toata lumea isi tuneaza masinile.... stiu pe cativa care au firme de tuning , si deabia au timp sa mai respire .... tuningu e in floare ... si cei care sunt pasionati de tuning .... se vor duce la firme dinastea tot timpu ....sasi mai puna cate ceva pe masina ....
Si ce cauta topicu asta la BMW ..>?????????? :?: |
pai are caci incep cu bmw meu si si de cand ma stiu alta marca de masina nu am avut
|
eu iti urez succes.
poti sa-ti pierzi banii, dar poti sa si faci bani... multi |
toti cei care au masina , si-o tuneaza un pic, unii au firma alrti fac la negru(cei mai multi) printre care ma numar si eu
|
a hai ca iti tunam noi pentu 15000 de euroi BMW cum vrei tu :D
|
Re:
Quote:
|
Re: vreau sa fac din tuning o afacere!!!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:08. |
- Copyright 2026 4Tuning