Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   vreau sa fac din tuning o afacere!!! (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/9578-vreau-fac-tuning-afacere.html)

nulzerocool 08-11-05 01:11

vreau sa fac din tuning o afacere!!!
 
dispun de 15 mii de euro si caut partener de afacere cu suma apropiata de a mea si cunostinte cat mai maxime despre tot ceea ce inseamana tuning!!!
daca nu ai investitita dar ai creativitate no limit let`s go!!

TigraPower 08-11-05 08:20

:roll: da ce legatura are afacerea de tuning cu sectiunea BMW ? :roll: :?:


oricum...e cam greu in ziua de azi...sa iti iasa ceva banii dintr-o afacere de tuning....nu toata lumea isi tuneaza masini...maxim ai avea 2 clienti pe luna ! :roll:

aleks 08-11-05 14:12

nope...
am un prieten care isi termina vila anul asta, si anul trecut si-a terminat atelierul cu etaj, rampa, termopane, toate utilitatile.
iar modificarea masinilor este singura lui sursa de venit...

Low_Ridah 08-11-05 14:19

Gresit ...toata lumea isi tuneaza masinile.... stiu pe cativa care au firme de tuning , si deabia au timp sa mai respire .... tuningu e in floare ... si cei care sunt pasionati de tuning .... se vor duce la firme dinastea tot timpu ....sasi mai puna cate ceva pe masina ....
Si ce cauta topicu asta la BMW ..>?????????? :?:

nulzerocool 08-11-05 18:06

pai are caci incep cu bmw meu si si de cand ma stiu alta marca de masina nu am avut

aleks 09-11-05 16:19

eu iti urez succes.
poti sa-ti pierzi banii, dar poti sa si faci bani... multi

ingustu 28-12-05 17:45

toti cei care au masina , si-o tuneaza un pic, unii au firma alrti fac la negru(cei mai multi) printre care ma numar si eu

horguemtuning 28-12-05 19:37

a hai ca iti tunam noi pentu 15000 de euroi BMW cum vrei tu :D

Rinno 29-12-05 20:06

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"horguemtuning\"
a hai ca iti tunam noi pentu 15000 de euroi BMW cum vrei tu :D

:hahano: :tenisclap Tare faza :woowoo: :weirdface

Bmw_Rulllzzz 20-10-06 11:36

Re: vreau sa fac din tuning o afacere!!!
 
Quote:

Originally Posted by horguemtuning (Post 275813)
a hai ca iti tunam noi pentu 15000 de euroi BMW cum vrei tu :D

super super tare faza asta.:tenisclap :tenisclap :tenisclap :tenisclap :tenisclap


All times are GMT +2. The time now is 20:08.

- Copyright 2026 4Tuning