![]() |
3fast 3furious
|
e mortal siteul :lol: :lol:
|
i dun like it ... it's crap...prea patratoase formele...prea aiurea...prea multa bataie de joc film
|
cam tzeapa :lemon:
|
par realizabile ... :) :lol:
|
nu mar mira k a3a parte sa fie departe de filmuletul asta :D
|
sa fie evoluta din taxi ... cand a ajuns ala sa zboare ...
doamne ce filme ... fac si ei o parte belea si 4 nasoale |
Sunt intru totul de acord ! prima parte de la taxi insa a fost serioasa si super misto realizata :wink:
|
doamne cat caterinca :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
de ce e mah caterinca nu e asa?? :roll: s-au tu te referi la site :D
|
amandoua ;)
|
belea rau :lol: :lol: ce eleroane si ideea super soon 3\\33\\3333 :D
ce ziceti de asta : http://www.albinoblacksheep.com/flash/end.php este departe de ce am vazut in 2 fast 3 furios dar este tot la fel de multa katerink |
| All times are GMT +2. The time now is 16:47. |
- Copyright 2026 4Tuning