Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Cumpar cauciucuri !!! (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/95661-cumpar-cauciucuri.html)

kidu2006 28-10-08 14:55

Cumpar cauciucuri !!!
 
Cumpar cauciucuri pe 13" .. marimile care m-ar interesa ar fi 185/55 sau 60 sau 195/55 sau 60
Noi sau SH ... astept oferte;)

gigi72 02-11-08 08:56

Re: Cumpar cauciucuri !!!
 
pentru ce masina le vrei?
esti sigur ca trebuie sa fie pe 13"?


All times are GMT +2. The time now is 20:33.

- Copyright 2026 4Tuning