Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Care ati dat examenu auto pe calculator ? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/95660-examenu-auto-calculator.html)

alex_ggk 28-10-08 14:47

Care ati dat examenu auto pe calculator ?
 
spuneti-mi si mie cate intrebari din mecanica au fost.. si cam ce fel.... POT da AMANARE la o intrebare si sa o rezolv mai tarziu ? si in cat timp te reprogrameaza daca ai picat.

VDAN 28-10-08 16:18

Re: care ati dat examenu auto pe calculator ?
 
intrebari de mecanica 3-4,poti lasa la sfarsit cate intrebari vrei,reprogramare dupa 15 zile daca ai noroc

alex_ggk 28-10-08 16:20

Re: care ati dat examenu auto pe calculator ?
 
aha ... ms .. tu cand ai dat si cate pct ai luat ? au fost intrebari des intalnite sau destul de complicate ?

VDAN 28-10-08 16:26

Re: care ati dat examenu auto pe calculator ?
 
eu am dat acum 3 luni,am luat din prima :D
l am luat cu 22 de puncte
sunt aceleasi intrebari in afara de cele de mecanica,numai ca nu prea se vad semnele aditionale
treaba e numai sa fi atent si sa fi putin pregatit
mult noroc ;)

alex_ggk 28-10-08 16:30

Re: care ati dat examenu auto pe calculator ?
 
te referi semnele de prioritate , cedeaza trecerea si restu ? ceva pregatire am .. am cumparat de la scoala un cd in valoare de 30 ron , cutia este in forma de triunghi... si fac chestionarele de acolo .. hai ms.. si ne auzim maine cand vin de la examen :)

alex_ggk 28-10-08 16:32

Re: care ati dat examenu auto pe calculator ?
 
auzi poti sa imi zici cam ce intrebari din mecanica ti-au picat macar sa imi fac o idee.

VDAN 28-10-08 19:12

Re: care ati dat examenu auto pe calculator ?
 
sincer chiar nu mai tin minte,dar sunt cam aiurea dupa parerea mea

trafy-vr6 29-10-08 07:57

Re: care ati dat examenu auto pe calculator ?
 
ai venit sofer sau pieton?:D

22VIN 29-10-08 20:20

Re: care ati dat examenu auto pe calculator ?
 
ce idiotenie si chestia asta cu examenele pe calculator. adic an-ar fi rau daca ar fi create cum trebuie, dar am auzit de la cei care au dat ca totul e dezastruos. nu pricepi nimic.

Ingerasul99 03-11-08 20:17

Re: care ati dat examenu auto pe calculator ?
 
daca nici pana acum nu a venit raspunsul daca l-a luat sau nu , inseamna ca inca e beat de fericire :D

alex_ggk 04-11-08 00:16

Re: care ati dat examenu auto pe calculator ?
 
am venit pieton.. din cauza unuia.. ca nu stia sa apese pe touchscreen si m-a vazut pe camera si m-a dat afara.. asta e .. acum sunt programat intre 24- 28 luna asta. ( noiembrie ) si traseu il am abia pe 8 ianuarie 2009 .. de ce oare asa tarziu nu stiu .. dar o sa incerc sa ung si eu pe colo colo :)

intrebarile nu sunt asa de grele doar ca sunt formulate in asa fel sa nu le intelegi...

Ingerasul99 04-11-08 13:16

Re: care ati dat examenu auto pe calculator ?
 
eu abia in decembrie ma apuc, si prin februarie sper sa-l iau

alex_ggk 28-11-08 20:25

Re: care ati dat examenu auto pe calculator ?
 
azi 28 noiembrie am luat sala :D 25 de puncte intrebari relativ usoare .... traseul in ianuarie abia pe 8.. asta este mai bine mai tarziu decat deloc. bafta !

Sasha 29-11-08 08:56

Re: care ati dat examenu auto pe calculator ?
 
Quote:

Originally Posted by alex_ggk (Post 1892162)
azi 28 noiembrie am luat sala :D 25 de puncte intrebari relativ usoare .... traseul in ianuarie abia pe 8.. asta este mai bine mai tarziu decat deloc. bafta !

Felicitari ! :peace:

Ingerasul99 29-11-08 09:46

Re: care ati dat examenu auto pe calculator ?
 
Felicitari pt sala si succes cu traseul.


All times are GMT +2. The time now is 07:23.

- Copyright 2026 4Tuning