Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   SsangYong Rexton by Project Kahn (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/95643-ssangyong-rexton-by-project-kahn.html)

boy_wonder 28-10-08 12:16

SsangYong Rexton by Project Kahn
 
6 Attachment(s)
Un SsangYong Rexton modificat de un tuner precum Project Kahn? Pentru cei mai multi dintre noi ar suna ca o gluma, insa chiar nu este. Tunerul britanic ce are in portofoliul sau marci de top ca Aston Martin, Bentley sau Rolls Royce a ales de aceasta data sa imbunatateasca SUV-ul coreean. Si chiar putem spune ca a facut o treaba buna. SsangYong Rexton a primit de la Kahn o noua suspensie, jante Kahn Design pe 22 inci, sistem de evacuare Kahn si chiar o transmisie Mercedes-Benz T-Tronic. Mai mult de atat, SUV-ul coreean beneficiaza printre altele si de interior din piele, sistem de climatizare, cruise control, senzori de parcare, asistenta la coborarea in panta si scaune incalzite. Pachetul oferit de Project Kahn se numeste Kahn Rexton R - Line si este disponibil pentru 29.995 lire sterline. Optional, clientii pot opta si pentru un sistem de navigatie Kenwood si un eleron.

bmwm5 28-10-08 12:56

Re: SsangYong Rexton by Project Kahn
 
la naiba cu ml-ul imi iau unu de-asta

B-84-zwt 28-10-08 13:59

Re: SsangYong Rexton by Project Kahn
 
arata chiar bine,imi place...e reusit :D

Marius_mym89 28-10-08 14:11

Re: SsangYong Rexton by Project Kahn
 
niciodata nu mi-au placut masinile marcii SsangYoung....asta e acceptabil;)

Renzor 28-10-08 14:41

Re: SsangYong Rexton by Project Kahn
 
Arata chiar bine,dar masina e de calitate?Cred ca e facut pentru reclama.

adidelavalcea_crazy 28-10-08 16:42

Re: SsangYong Rexton by Project Kahn
 
arata foarte bine tunat cu toate ca e unul dintre cele mai ieftine suv-uri de pe piata

semit 28-10-08 17:30

Re: SsangYong Rexton by Project Kahn
 
arata la fel ca in fabrica.. adica rahat.. cu un set de jante nu faci primavara acolo unde e iarna vesnica

LEDuri 28-10-08 21:51

Re: SsangYong Rexton by Project Kahn
 
Quote:

Originally Posted by semit (Post 1831755)
arata la fel ca in fabrica.. adica rahat.. cu un set de jante nu faci primavara acolo unde e iarna vesnica

SsangYong Rexton a primit de la Kahn o noua suspensie, jante Kahn Design pe 22 inci, sistem de evacuare Kahn si chiar o transmisie Mercedes-Benz T-Tronic.SUV-ul coreean beneficiaza printre altele si de interior din piele, sistem de climatizare, cruise control, senzori de parcare, asistenta la coborarea in panta si scaune incalzite.

...nu numai jante au pus ;)...

~ EWN ~ 29-10-08 00:28

Re: SsangYong Rexton by Project Kahn
 
Cu toate ca nu prea imi plac modelele scoase de SsanYong.....asta chiar arata bine...asa cum este nu stock :)).

ZAUBER 29-10-08 00:49

Re: SsangYong Rexton by Project Kahn
 
astea nu prea par poze reale, ....ma rog.

da arata bn rextonul asta, dar...mesterit* de kahn. partea buna la chestiile astea sunt motoarele de provenienta mercedes, altfel vanzarile tindeau spre 0.

ady4sql 29-10-08 09:20

Re: SsangYong Rexton by Project Kahn
 
asta e o lectie despre cum sa faci o masina proasta sa tinda spre mediocru.... ideea de ssangyong ma face sa tratez subiectul cu o oarecare repulsie...:neutral:

Licu 29-10-08 15:32

Re: SsangYong Rexton by Project Kahn
 
E super frumos fata de versiunea standard e superb....rotzile schimba foarte mult masina

bitzucv9 29-10-08 16:25

Re: SsangYong Rexton by Project Kahn
 
Quote:

Originally Posted by bmwm5 (Post 1831222)
la naiba cu ml-ul imi iau unu de-asta

este o masina frumoasa SsangYong Rexton dar nu ai cum sa o compari cu Mercedes Benz ML, daca tot ai bani de ML nu te uita la Yong :D . parerea mea:P

silviu_gsi 30-10-08 01:03

Re: SsangYong Rexton by Project Kahn
 
prea mult banet pt asa putine optiuni,in rest e dragutz

steffan 30-10-08 08:35

Re: SsangYong Rexton by Project Kahn
 
e facut cu bun gust :)


All times are GMT +2. The time now is 08:20.

- Copyright 2024 4Tuning