Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Matizul albastru - B 98 E N B (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/95606-matizul-albastru-98-a.html)

bobeicaxxx 28-10-08 00:32

Matizul albastru - B 98 E N B
 
10 Attachment(s)
ASTEPT PARERI DESPRE BOLIDUL MEU :D

webcathos 28-10-08 06:00

Re: B 98 E N B. MATIZUL ALBASTRU DE BUCURESTI
 
Simpatica buburuza...covorasele alea nu gasesti sa le inlocuiesti? :)

VDAN 28-10-08 14:59

Re: B 98 E N B. Matizul albastru de Bucuresti
 
masina e frumosa si pe deasupra si ingrijita,dar o strica covoarele si neonul
in rest e destul de reusita

bobeicaxxx 28-10-08 20:51

Re: B 98 E N B. Matizul albastru de Bucuresti
 
covorasele le schimb in curand ca s-au uzat si as vrea sa pun acelasi model dar pe argintiu. si neonul e cu ultraviolet se numeste blak light nu se aprinde ca la taximetristi albastru si e bun pentru drumuri lungi e odihnitor pt. ochi.

y_u_s 28-10-08 23:37

Re: B 98 E N B. Matizul albastru de Bucuresti
 
Frumoasa masinuta, sa ne spui si unde ai facut-o da?:lol:
Hai succes in continuare.Noroc!

bobeicaxxx 29-10-08 02:09

Re: B 98 E N B. Matizul albastru de Bucuresti
 
la prietenii nostri yus :D bafta si tie in continuare... si apropo daca te hotarasti cu distantierele da-mi un pm.

mareo 01-11-08 10:09

Re: B 98 E N B. Matizul albastru de Bucuresti
 
Superba buburuza! Nu te-ai gandit sa faci si plafonul alb? ar avea o continuitate..
Bafta in continuare.

morpheusmaster 01-11-08 10:31

Re: B 98 E N B. Matizul albastru de Bucuresti
 
Smeeeeeeeecheeeeeeer!!! Arata ca un tauras :)...p.s. personal husele nu prea imi plac si presurile ;) try to ix t'em up ;) in rest multa bafta cu proiectul si sa stii ca raman pe frecventa :)

y_u_s 01-11-08 11:47

Re: B 98 E N B. Matizul albastru de Bucuresti
 
Pune si tu niste poze cu motorul, si implicit cu modificari aduse la motor.


PS:Poate ma anunti si pe mine daca mai vrei flansele.

ovidiu89 01-11-08 13:19

Re: B 98 E N B. Matizul albastru de Bucuresti
 
foarte tare masinutza si interesant paintingu

Dumitru Cristian 01-11-08 15:24

Re: B 98 E N B. Matizul albastru de Bucuresti
 
Foarte misto masina! Jantele, volanul arata superb.
Cu ce ai vopsit etrierii?
Lasa sa te si critic: nu-mi plac chestile alea de pe usi, capota alba care se duce si pe spoiler (ar arata mult mai bine cu ea neaga ca matizolu' de langa si spoiler albastru) si presurile din interior.
Tehnic, ceva modificari??

bobeicaxxx 02-11-08 01:20

Re: B 98 E N B. Matizul albastru de Bucuresti
 
va multumesc pt. comentarii si acum sa va raspund la fiecare. m-am gandit sa vopsesc si plafonul dar implicit trebuie sa ma duc la R.A.R. si ma cam feresc sincer mult prea multe formalitati. la motor am sa fac poze si o sa va arat cum a fost montat powerbox-ul adica un chip care nu mai e nevoie sa fie montat pe calculatorul masinii este separat intr-o cutiuta stralucitoare :) care a marit puterea si cuplul motorului. sincer sa fiu nici mie nu prea imi plac husele m-am grabit... dar o sa le schimb... si presurile. am avut posibilitatea sa pun piele dar o sa ma mai gandesc. etrierii i-am vopsit cu vopsea speciala de etrieri culoarea albastru deschis asta e culoarea specifica. si albul de pe capota e un alb special este alb perlat cu perla albastra si mie imi place foarte mult. m-am saturat de atatea capote negre... eu sunt mai special :)

bobeicaxxx 02-11-08 01:23

Re: B 98 E N B. Matizul albastru de Bucuresti
 
yus sapt. asta care vine o sa vin pe la baieti si o sa vb. in mare le vreau dar sa vad cu ele puse daca imi atinge. eu am facut evazare laaripi dar sa vedem daca am facut de ajuns de mult daca pun si distantiere. te salut!

morpheusmaster 02-11-08 11:21

Re: B 98 E N B. Matizul albastru de Bucuresti
 
Man...powerboxul ala de unde lai luat??? Chiar is interesat sa dai mai multe detalii despre el...este cva n genu universal??? :) Sau gasim si pentru masinuta mea???

Dumitru Cristian 02-11-08 11:32

Re: B 98 E N B. Matizul albastru de Bucuresti
 
Powerboxu ala e o mare porcarie dupa mine... nu poate mari puterea mai mult de maxim 6 cp ...


All times are GMT +2. The time now is 15:28.

- Copyright 2024 4Tuning