Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Amplificatoare auto & stuff (https://forum.4tuning.ro/554-amplificatoare-auto-and-stuff.html)
-   -   lrx-uri (https://forum.4tuning.ro/554-amplificatoare-auto-and-stuff/95319-lrx-uri.html)

margineanu ovidiu 25-10-08 14:04

lrx-uri
 
am trei amplificatoare lrx:2.4 ,2.9 si un 4.5,respectiv 2x130W,2x260Wsi 4x75W,folosite dar in stare foarte buna.
preturi: 2.4=1000ron
2.9=1500ron
4.5=1250ron

pentru persoanele interesate putem discuta despre preturi si poze in privat.sculele sunt de pe masina mea si se vand in scopul unui upgrade, despre amplifuri eventual sunt interesat de schimburi cu seria vrx de la audison in special vreau sa trec la 6.420 dar si un 4.300 poate intra in calcul

margineanu ovidiu 30-10-08 12:52

Re: lrx-uri
 
un upp :)

77aty 30-10-08 19:23

Re: lrx-uri
 
Poate luna viitoare o sa am banii necesari pt 4.5 cred ca ar canta bine cu setul meu de JR Comp. Bafta la vanzare sunt scule bune.

margineanu ovidiu 30-10-08 20:44

Re: lrx-uri
 
multumesc,din pacate omul se obisnuieste cu ce are si vrea ceva si mai bun,desi totdeauna e foarte multumit de ce a cumparat tot la concluzia aia ajunge ca seria de mai sus e mai buna :)

margineanu ovidiu 07-11-08 07:17

Re: lrx-uri
 
upppp

margineanu ovidiu 12-11-08 19:41

Re: lrx-uri
 
4.5 rezervat pentru 77ATY
2.9 retras de la vanzare,
ramane 2.4 la 1000 ron negociabil,nu sare nimeni cu o oferta,sunt dispus la negocieri cu oameni hotarati,
uppp

margineanu ovidiu 14-11-08 06:48

Re: lrx-uri
 
4.5 vandut,sa te bucuri de el si sa il folosesti sanatos.
upp pentru 2.4

77aty 15-11-08 21:27

Re: lrx-uri
 
Mersi :)

margineanu ovidiu 18-11-08 03:35

Re: lrx-uri
 
vandut tot:)topic closed,multumesc de gazduire


All times are GMT +2. The time now is 04:00.

- Copyright 2026 4Tuning