![]() |
lrx-uri
am trei amplificatoare lrx:2.4 ,2.9 si un 4.5,respectiv 2x130W,2x260Wsi 4x75W,folosite dar in stare foarte buna.
preturi: 2.4=1000ron 2.9=1500ron 4.5=1250ron pentru persoanele interesate putem discuta despre preturi si poze in privat.sculele sunt de pe masina mea si se vand in scopul unui upgrade, despre amplifuri eventual sunt interesat de schimburi cu seria vrx de la audison in special vreau sa trec la 6.420 dar si un 4.300 poate intra in calcul |
Re: lrx-uri
un upp :)
|
Re: lrx-uri
Poate luna viitoare o sa am banii necesari pt 4.5 cred ca ar canta bine cu setul meu de JR Comp. Bafta la vanzare sunt scule bune.
|
Re: lrx-uri
multumesc,din pacate omul se obisnuieste cu ce are si vrea ceva si mai bun,desi totdeauna e foarte multumit de ce a cumparat tot la concluzia aia ajunge ca seria de mai sus e mai buna :)
|
Re: lrx-uri
upppp
|
Re: lrx-uri
4.5 rezervat pentru 77ATY
2.9 retras de la vanzare, ramane 2.4 la 1000 ron negociabil,nu sare nimeni cu o oferta,sunt dispus la negocieri cu oameni hotarati, uppp |
Re: lrx-uri
4.5 vandut,sa te bucuri de el si sa il folosesti sanatos.
upp pentru 2.4 |
Re: lrx-uri
Mersi :)
|
Re: lrx-uri
vandut tot:)topic closed,multumesc de gazduire
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:00. |
- Copyright 2026 4Tuning