Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul Incepatorului (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului.html)
-   -   Problema cu atasharea pozelor... (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului/953-problema-atasharea-pozelor.html)

BogdanCMS 18-04-04 12:31

Problema cu atasharea pozelor...
 
De ceva timp nu mai pot sa atasez nici o poza,ii dau Add Atachment si mi se intoarce la continutul mesajului fara sa ataseze nimic.Problema asta au avut-o si altii dupa cate am inteles,deci s-ar putea sa nu fie de la noi.Cum se poate rezolva problema?Multumesc anticipat!

alex_maxx 18-04-04 12:34

..acum incerc si eu sa atasez o poza ...la mine mergea ...si vreau sa vad dk merge si acum..

Nu mai merge :(:(:( da eroarea asta : Could not upload files to ftp directory: ''. Please check your FTP Settings.

Gratzian 19-04-04 00:30

1 Attachment(s)
sa testez si eu...

Gratzian 19-04-04 00:32

merge !
gresiti voi undeva sigur

AR03KHX 22-05-05 23:59

De ce nu vad pozele chiar dac sunt logat :cry:

200SX 23-05-05 11:16

poate folosesti opera si e setat sa nu afiseze pozele pt pagina respectiva

AR03KHX 24-05-05 19:11

Nu folosesc opera folosesc mozzila firefox

Gabi 24-05-05 21:33

Mai stiu pe cineva care avea aceeasi problema si tot Firefox folosea. Motivul... nu-l stiu :oops:

Tataee_^ 04-12-05 15:42

Sa vad daca pot sa atasez shi yo :D

Mustang 04-12-05 15:46

tataeee daca te uiti la data erau din 24 mai...deci...acu merge atasamentu :D

Tataee_^ 04-12-05 15:55

la mine nu merge :twisted:

Mustang 04-12-05 15:56

hm? si ce zice ma rog ?:D

Tataee_^ 04-12-05 16:08

Pai nu imi zice nimik!! Fii atent, dau postreply shi dau browse la o poza de pe calc shi dupaia dau submit shi nu merge!! Nu fac ceva bine?

tng 04-12-05 16:35

pai dupa ce dai Browse trb sa dai \"add attachment\" .. si apoi dai submit

Tataee_^ 04-12-05 18:14

1 Attachment(s)
Nu imi mergeau pt ca nu aveam pozele format jpg :D


All times are GMT +2. The time now is 22:27.

- Copyright 2026 4Tuning