Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ce parere aveti de noul MESSENGER 3D ??? (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/9518-parere-aveti-noul-messenger-3d.html)

vietnam 06-11-05 08:25

Ce parere aveti de noul MESSENGER 3D ???
 
Din pacate cand toata lumea o sa descopere IMVU-ul cred ca toti o sa abandoneze Yahoo Messenger si Msn-u

http://www.imvu.com/catalog/web_regi...?userId=249227 <---The link

Vreau sa va observ parerea Voastra


Contactul meu e vietnam daca ma cautati

Imi mai place faza ca poti sa-ti cumperi haine si alte obiecte cu credits care ii obtii prin jocuri sau alte scopuri ... nu sunt sigur daca e joc sau Soft

SpeedeR 06-11-05 17:41

mie nu imi place
lam luat... lam testat...dar nu imi place
YM rules :D

andrey2003 06-11-05 18:02

Yahoo messenger rullzzzz!!!!!!!!

Mustang 06-11-05 23:01

eu nu pot contacta siteul...

poate imi spuneti cum se numeste ?

aleks 24-11-05 12:27

ce prostie...
tre' sa fii plictisit tare ca sa iit ocup timpul cu asta... ym rulzzzz

Ju!ceD 12-12-05 10:08

Nashpa
 
E o mare prostie!!! YM RULZZZZZ :arrow:

Mustang 12-12-05 13:40

l-am vazut si eu...intr-un tarziu :)
CRAP !

Psycho 12-12-05 17:22

daca e ala in care iti faci oameni si plm sux ..

Mustang 13-12-05 07:32

ala E


All times are GMT +2. The time now is 10:27.

- Copyright 2026 4Tuning