![]() |
Ce parere aveti de noul MESSENGER 3D ???
Din pacate cand toata lumea o sa descopere IMVU-ul cred ca toti o sa abandoneze Yahoo Messenger si Msn-u
http://www.imvu.com/catalog/web_regi...?userId=249227 <---The link Vreau sa va observ parerea Voastra Contactul meu e vietnam daca ma cautati Imi mai place faza ca poti sa-ti cumperi haine si alte obiecte cu credits care ii obtii prin jocuri sau alte scopuri ... nu sunt sigur daca e joc sau Soft |
mie nu imi place
lam luat... lam testat...dar nu imi place YM rules :D |
Yahoo messenger rullzzzz!!!!!!!!
|
eu nu pot contacta siteul...
poate imi spuneti cum se numeste ? |
ce prostie...
tre' sa fii plictisit tare ca sa iit ocup timpul cu asta... ym rulzzzz |
Nashpa
E o mare prostie!!! YM RULZZZZZ :arrow:
|
l-am vazut si eu...intr-un tarziu :)
CRAP ! |
daca e ala in care iti faci oameni si plm sux ..
|
ala E
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:27. |
- Copyright 2026 4Tuning