Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. (https://forum.4tuning.ro/26-filme-movies-masini-curse-drifturi-burnout-reclame-etc.html)
-   -   Balet pe ploaie (https://forum.4tuning.ro/26-filme-movies-masini-curse-drifturi-burnout-reclame-etc/9491-balet-ploaie.html)

Turbo110 05-11-05 04:08

Balet pe ploaie
 
1 Attachment(s)
nu am avut timp sa-l editez cu o melodie...scuze pt limbajul din film...
filmuletu a fost facut in seara asta...ma chinuit si pe mine talentul undeva la minutul 3'40 din film sper sa nu va indispuna.

mihutz_b 05-11-05 04:31

E marpha...nu stiu unde zici ca te-a chinuit talentul...mai de coma era \"antrenorul\" - cel care comenta. La ultimul drift visiniul s-a dat bine, adik motorul era turat rau dar a reusit s-o tina din volan si el tot avea ceva de zis. :D


P.S. Cu ocazia asta vad si eu ca a plouat in seara/noaptea asta... :lol:

Turbo110 05-11-05 10:55

pai la ultimu cu pisica visinie ma chinuit talentu....oricum a fost prima oara cand am condus masina eu zic ca a fost destul de bine....

STIprdr 05-11-05 15:03

n/a
 
nu a fost groaznic! :D cool

Hazbulatov 05-11-05 19:33

Dar va-ti intors dupa ce a plecat toata lumea, doar voi 2 :twisted: ,dar au mai fost 2 camere de filmare acolo filmuletzele din ele cine le are poate sa le puna si ei PLS :roll:

EvLSant0S 07-11-05 03:24

Re: Balet pe ploaie
 
Quote:

Originally Posted by \"Turbo110\"
nu am avut timp sa-l editez cu o melodie...scuze pt limbajul din film...
filmuletu a fost facut in seara asta...ma chinuit si pe mine talentul undeva la minutul 3'40 din film sper sa nu va indispuna.

da` ...
te-ai descurcat cam prea bine :) ai coduri :P nu prea l-am auzit pe \"antrenor\" zicand altceva decat \" asaaaaaaaa asaaaaaaa !!! bine ma !!! \"
pe cand la altii \" nuuu .. !! nu ... i-a dat prea tare .. a perdut-o \" alea alea :)
bravo ma :P
frumos film , btw , cu ce e filmat ... ?

blazeyblaze 07-11-05 04:07

pacat ca nu mai am m-ul sa va invat putin asa :)

Turbo110 08-11-05 18:59

pai de la cine crezi ca am invatat...am invatat din noptile de vara cu ploaie...in vitoriei...

EvLSant0S 09-11-05 03:44

Feghea .. :lol:
s-a terminat ..
... cum frate sa zici ..
\"Stati asa ca au venit bmw`urile .... =)) modelul celor folosite la curse \" =)) mortala faza ..

Hazbulatov 09-11-05 21:00

Dar am o intrebare de ce va-ti intors dupa ce a plecat lumea de acolo???sa nu va vada nimeni?????, oricum a fost frumoasa seara mai ales cand au ieshit vreo 5-6 mashini sa faca fiecare ce vrea acolo cel mai tare ZAR skoda si niste daciii care au dat \"putzin\" fum pacat ca nu pune nimeni filmele.

EvLSant0S 10-11-05 03:09

:)) cum sa punem frate filmu ?
atatea numere de inmatriculare , atatea chestii , bine .. pana la urma , saracii .. oamenii .. au pierdut controlul masinii. . n-au gresit cu nimic , s-au panicat si au inceput sa se invarta ..
se explica ..
piatra cubica , ud , se poate intampla oricum =))
mai greu cu antrenoru ... de explicat :)

Turbo110 10-11-05 13:26

am pierdut-o ca nu eram obisnuit cu masina era prima oara cand am condus-o...
Dc ne am intors....pt ca........atunci cand sunt 2 masini nu atrage atat-a atentie ca 10 cum erau mai devreme....

Hazbulatov 10-11-05 13:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
:)) cum sa punem frate filmu ?
atatea numere de inmatriculare , atatea chestii , bine .. pana la urma , saracii .. oamenii .. au pierdut controlul masinii. . n-au gresit cu nimic , s-au panicat si au inceput sa se invarta ..
se explica ..
piatra cubica , ud , se poate intampla oricum =))
mai greu cu antrenoru ... de explicat :)

mare drepatate stiu si eu ca era foarte ud si chiar am pierdut aderentza :roll: defapt am intran in agvaplanare.... :?: :!: :?:

BR-02-PJN 07-12-05 14:35

Frumos filmul.Tinand cont ca era prima data cand faceai asa ceva cu masina aia as zice ca au iesit destul de bine drift-urile.

EvLSant0S 11-12-05 03:53

e ceva cu locul asta, toate masinile aluneca acolo ..
eram cu un prieten .. cu un audi a4 2.5 tdi quattro ..
si .. a luat curba..
a alunecat nitzel , s-a oprit , a tras maxim stanga d volan .. si blana ..
o sa vedeti care-i efectul ...
dupa pauza publicitara :lol:


All times are GMT +2. The time now is 08:04.

- Copyright 2024 4Tuning