![]() |
daca zice politia o fi
cine dumnezeule a mai auzit Renault la 500 km/h! politia romana se pare.... sa mori de ras si altceb=va nimik ....si mai ales pe strazile din romanaia 500km/h :lol: http://ro.topspeed.com/masini/stiri-...h-ar65722.html
|
Re: daca zice politia o fi
Mai e un topic. Vezi aici: https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/94836-renault-prins-500-km-dn1.html
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:06. |
- Copyright 2026 4Tuning