Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   FULL THROTTLE Racing Team (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/94659-full-throttle-racing-team.html)

FullThrottle 19-10-08 23:39

FULL THROTTLE Racing Team
 
Un nou club de racing aparut in Piatra Neamt 100% legal cu filiale si in Bacau, Italia si in curand la Bucuresti. In curand poze de la intalniri si cu masinile membrilor.

FullThrottle 20-10-08 00:37

Re: FULL THROTTLE Racing Team
 
27 Attachment(s)
Poze de la prima intalnire..

buddy_lexx 20-10-08 00:41

Re: FULL THROTTLE Racing Team
 
Mult succes in activitatea pe care o faceti!!

ps: ca un om oarecare. sa intre la voi in club chiar trebuie sa faca cursa cu unu din club??sau cva d genu?

FullThrottle 20-10-08 00:44

Re: FULL THROTTLE Racing Team
 
12 Attachment(s)
Poze cu cateva din masinile membrilor nostri:

FullThrottle 20-10-08 00:47

Re: FULL THROTTLE Racing Team
 
Quote:

Originally Posted by buddy_lexx (Post 1816247)
Mult succes in activitatea pe care o faceti!!

ps: ca un om oarecare. sa intre la voi in club chiar trebuie sa faca cursa cu unu din club??sau cva d genu?

Multumim pentru urare !

nu este vorba despre nici o cursa... ;) doar trebuie sa respecti cateva reguli esentiale al unui club de racing..

askhy 20-10-08 00:57

Re: FULL THROTTLE Racing Team
 
In calitate de presedinte al clubului, multumim pentru urari, suntem inca la inceput si avem nevoie de asta, cat despre regula de inscriere(aia cu o cursa de inscrier), a fost o regula aiurea la care sa renuntat intre timp. Pentru mai multe detalii si poze www.full-throttle.page.tl
:D:D:D:D:D:D

Scarto 20-10-08 01:06

Re: FULL THROTTLE Racing Team
 
Din cate vad majoritatea is calibre ... :)

stefan_88 20-10-08 03:40

Re: FULL THROTTLE Racing Team
 
Quote:

Originally Posted by askhy (Post 1816265)
In calitate de presedinte al clubului, multumim pentru urari, suntem inca la inceput si avem nevoie de asta, cat despre regula de inscriere(aia cu o cursa de inscrier), a fost o regula aiurea la care sa renuntat intre timp. Pentru mai multe detalii si poze www.full-throttle.page.tl
:D:D:D:D:D:D

e bine k ati renuntat la regula aceea ;)

Ali_ump 20-10-08 12:23

Re: FULL THROTTLE Racing Team
 
Bun venit printre noi ! Sper la o colaborare buna fara intre 4Tuning si clubul vostru si intre alte cluburi si voi!!!
Numai bine!

askhy 20-10-08 12:43

Re: FULL THROTTLE Racing Team
 
Si noi speram la o colaborare cat mai buna si kiar vrem pace in comunitatea de tuning din piatra neamt......kiar nu vad ce rost ar avea sa fie atata ura intre noi, nu isi are rostul. Toti cei care doresc sunt bineveniti la intalnirile noastre.;)

buddy_lexx 20-10-08 13:06

Re: FULL THROTTLE Racing Team
 
si veniti si voi la intalnirile saptamanale ale comunitatii??sau voi va intalniti separat?din partea prietenilor mei din katana ...nu veti avea probleme va asigur eu!;)

stefan_88 20-10-08 13:08

Re: FULL THROTTLE Racing Team
 
din cate stiam eu ....baietii au intalnirile separat :)

Ali_ump 20-10-08 13:21

Re: FULL THROTTLE Racing Team
 
Eu as recomanda intalnirea la comun ...adica la stadion ...acum depinde de fiecare club ce hotarari ia !!!
Dar intalnirea saptamanala a comunitatii de tuning ar trebui sa fie cu toata lumea si pentru toata lumea!

askhy 20-10-08 14:36

Re: FULL THROTTLE Racing Team
 
Noi am reusit sa obtinem poligonul pentru intalniri, putem sa ne facem de cap acolo fara sa deranjam pe nimeni........o sa mai dam si noi pe la stadion, acum fiecare cu locatia lui:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Jok3r K10 20-10-08 15:28

Re: FULL THROTTLE Racing Team
 
Salutare!!
Va urez cat mai mult succes in ceea ce vreti sa realizati! Numai bine!


All times are GMT +2. The time now is 09:44.

- Copyright 2024 4Tuning