Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Exterior (https://forum.4tuning.ro/468-tuning-exterior.html)
-   -   ELERON (https://forum.4tuning.ro/468-tuning-exterior/9448-eleron.html)

MariusTXA 03-11-05 20:08

ELERON
 
2 Attachment(s)
VAND ELERONUL DIN IMAGINE,PENTRU MAI MULTE DETALII SUNA-TI LA 0723.77.67.67

MariusTXA 15-11-05 20:26

NU E NIMENI INTERESAT,ASTEPT CEVA OFERTE IL DAU IEFTIN.

Sir_KnupSKull 16-11-05 16:06

zimi un pret, e din fibra ?

nos/no2 16-11-05 16:21

cat face
 
ma intereseaza de pe ce masina le-ai luat si cat face

MariusTXA 16-11-05 23:59

COSTA 50 DE EURO SI E DIN FIBRA SI A FOST LUAT DE PE URS.

TufY 17-11-05 10:32

si prinderea??? are suruburi in cap?? si nu e chiar asa de ieftin! :wink:

Hazbulatov 17-11-05 11:45

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"MariusTXA\"
COSTA 50 DE EURO SI E DIN FIBRA SI A FOST LUAT DE PE URS.



:arrow: Vinzi tot txa-ul pe bucatzi sau vrei sa-l reconstruiesti :shock: :arrow: sorry de of topic

MariusTXA 19-11-05 23:35

IL DAU CU 120 RON.

MariusTXA 23-11-05 09:29

:wink:

MariusTXA 25-11-05 02:04

:?:

MariusTXA 29-11-05 23:36

100 RON FRATILOR ULTIMA STRIGARE.

MariusTXA 07-01-06 00:44

100 ron


All times are GMT +2. The time now is 13:13.

- Copyright 2026 4Tuning