Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Subwoofere (https://forum.4tuning.ro/390-subwoofere.html)
-   -   subwfer pentru audison srx2s (https://forum.4tuning.ro/390-subwoofere/94290-subwfer-audison-srx2s.html)

rila 15-10-08 18:28

subwfer pentru audison srx2s
 
caut sub pentru srx2s cam ce as putea cumparade la noi la un pret bun?
am avut un hertz es380d modelul vechi

rila 15-10-08 20:23

Re: subwfer pentru audison srx2s
 
nimeni nimic? un sfat ?

xpert_customs 15-10-08 20:57

Re: subwfer pentru audison srx2s
 
hmm..poti sa incerci un MTX T815-22, Hifonics AS-12SQ ....

saxo 22-10-08 09:08

Re: subwfer pentru audison srx2s
 
Sau un EBX 300-R.

rila 23-10-08 22:01

Re: subwfer pentru audison srx2s
 
multumesc la toti cei care siau dat cu parerea .Am rezolvat tot cu un hx380 modelul nou .:lol:

saxo 23-10-08 22:35

Re: subwfer pentru audison srx2s
 
Bine ai facut. Foarte bun difuzorul !

rila 23-10-08 23:43

Re: subwfer pentru audison srx2s
 
stiu ca e foarte bun , am avut modelul vechi dar din prostie lam stricat si nu reuseam sa gasesc altul pe la noi dar asta e, bine ca am rezolvat .


All times are GMT +2. The time now is 17:43.

- Copyright 2026 4Tuning