Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Polo 1.4 tdi (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/94067-polo-1-4-tdi.html)

gicu01 13-10-08 17:51

Polo 1.4 tdi
 
Dupa cum am zis si in titlu, doresc sa achizitionez un polo 1.4 din 2007, modelul nou, diesel, dar am gasit la acelas pret din 2006 opel astra.
Ambele au 115.000 km. Mi-e greu sa aleg, imi place mai mult polo-ul, dar va mai cer si eu un sfat.
Mentionez nu ma prea pricep la masini, sunt novice, si tocmai de aia intreb.
Ambele costa 7800 euro, geamuri electrice, aer conditionat, polo are si pilot automat

Bigu 14-10-08 21:24

Re: Polo 1.4 tdi
 
ca posesor de polo recomand polo :)
opelul daca are motor de 1.7 disel nici sa nu te gandesti, e pilaf motoru(parerea mea)

PH_11_WST 26-10-08 20:03

Re: Polo 1.4 tdi
 
vw rulz

axy_ 21-12-08 00:32

Re: Polo 1.4 tdi
 
POLO!stiu ce spun,merita banii!

Alex_tgv 03-01-09 00:05

PoLo
 
sal . eu sunt posesor d polo 2007 :D si merge super :D sunt f multumit d el ... am ocazia sa il schimb ku un golf v ... si sincer nu vreau pt k imi place mai mult .:D:-P

PH_11_WST 03-01-09 00:07

Re: Polo 1.4 tdi
 
hai ba ce dracu...ia golfeanu da-l in *** de cart!

demin2609 03-01-09 00:15

Re: Polo 1.4 tdi
 
desi prefer un golf, polo mi se pare prea mic insa.... sub nici o forma opel... si scump si prost!


All times are GMT +2. The time now is 23:01.

- Copyright 2026 4Tuning