Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Romexp (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/93913-4tuningfestival-festivalul-tuning-drift-and-sound-18-19-octombrie-2008-romexp.html)

Fixius 11-10-08 21:10

4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Romexp
 
1 Attachment(s)
dupa cum spune si topicull :D:D:D

care cum mergeti..
cand va porniti...
pe cand vrei sa ajungeti ???
unde o sa stati zilele astea ??

Fixius 13-10-08 01:40

Re: 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Ro
 
am 4 locuri libere... in caz ca vrea sa mearga cineva...

Piry 14-10-08 12:43

Re: 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Ro
 
mie-mi place "in premiere in romania: king of europe" DAR defapt nu e nici o etapa king of europe sau vreun circuit asemanator celor din competitie. Vin doar cateva masini, cine stie cate dar nu ma astept la un numar foarte mare, care vor da cateva drifturi pe supercircuit-ul format din parcare goala si 2 jaloane.

Fixius 14-10-08 16:48

Re: 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Ro
 
eu iti propun sa vii si sa veze..

asi putea garanta ca nu va fii asa de sec, precum spui.. tu..

cj-86-pit 15-10-08 00:41

Re: 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Ro
 
bagaje nu vrei sa duci?

Fixius 15-10-08 11:42

Re: 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Ro
 
Quote:

Originally Posted by cj-86-pit (Post 1809381)
bagaje nu vrei sa duci?

ba da.. tot am drum in colo...

lasa-mi un pm si vb

cj-86-pit 15-10-08 12:32

Re: 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Ro
 
da mi un bip ca te sun eu........0744677528

alexufo 21-10-08 01:51

Re: 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Ro
 
se pare ca clujul a fost din nou la inaltime :D la 4tuning festival. gabi ..pune poze ca ai facut destule sa vedem si noi ca nu am avut vreme sa facem
driveru cu fordul taunus a luat din nou best custom
la proba de SPL Chalenge clujul a luat 3 locuri 1.

Fixius 21-10-08 15:21

Re: 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Ro
 
3 Attachment(s)
Felicitari CSR

alexufo 22-10-08 00:47

Re: 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Ro
 
mersi. sa nu uitam si de pit care a avut un rezultat foarte bun chiar daca a prajit difuzorul . si Oradea care a reusit cu noi sa luam prea multe cupe in Ardeal :))

BogdanWRC 22-10-08 21:13

Re: 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Ro
 
Quote:

Originally Posted by Piry (Post 1808121)
mie-mi place "in premiere in romania: king of europe" DAR defapt nu e nici o etapa king of europe sau vreun circuit asemanator celor din competitie. Vin doar cateva masini, cine stie cate dar nu ma astept la un numar foarte mare, care vor da cateva drifturi pe supercircuit-ul format din parcare goala si 2 jaloane.

o fost super tare,drifteri,car styling,car audio,fete si nu numai... voi unde ati fost ca nu v-am vazut???

Piry 23-10-08 11:28

Re: 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Ro
 
in club cu sticlele

GMan 08-11-08 16:19

Re: 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Ro
 
Pozne :

https://forum.4tuning.ro/showpost.php...&postcount=632


All times are GMT +2. The time now is 23:09.

- Copyright 2026 4Tuning