![]() |
4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Romexp
1 Attachment(s)
dupa cum spune si topicull :D:D:D
care cum mergeti.. cand va porniti... pe cand vrei sa ajungeti ??? unde o sa stati zilele astea ?? |
Re: 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Ro
am 4 locuri libere... in caz ca vrea sa mearga cineva...
|
Re: 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Ro
mie-mi place "in premiere in romania: king of europe" DAR defapt nu e nici o etapa king of europe sau vreun circuit asemanator celor din competitie. Vin doar cateva masini, cine stie cate dar nu ma astept la un numar foarte mare, care vor da cateva drifturi pe supercircuit-ul format din parcare goala si 2 jaloane.
|
Re: 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Ro
eu iti propun sa vii si sa veze..
asi putea garanta ca nu va fii asa de sec, precum spui.. tu.. |
Re: 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Ro
bagaje nu vrei sa duci?
|
Re: 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Ro
Quote:
lasa-mi un pm si vb |
Re: 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Ro
da mi un bip ca te sun eu........0744677528
|
Re: 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Ro
se pare ca clujul a fost din nou la inaltime :D la 4tuning festival. gabi ..pune poze ca ai facut destule sa vedem si noi ca nu am avut vreme sa facem
driveru cu fordul taunus a luat din nou best custom la proba de SPL Chalenge clujul a luat 3 locuri 1. |
Re: 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Ro
3 Attachment(s)
Felicitari CSR
|
Re: 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Ro
mersi. sa nu uitam si de pit care a avut un rezultat foarte bun chiar daca a prajit difuzorul . si Oradea care a reusit cu noi sa luam prea multe cupe in Ardeal :))
|
Re: 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Ro
Quote:
|
Re: 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Ro
in club cu sticlele
|
Re: 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Ro
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:09. |
- Copyright 2026 4Tuning