Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Lincoln Town Car(nage) (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/93695-lincoln-town-car-nage.html)

boy_wonder 09-10-08 15:05

Lincoln Town Car(nage)
 
18 Attachment(s)
Cand un Lincoln Town Car din 1996 si cu 114.017 mile la bord o sa merite 15.098 dolari? Raspunsul corect ar trebui sa fie niciodata. Dar in acest caz, lucrurile stau altfel: in masina s-au investit in total 45.000 dolari, dintre care 10.000 dolari doar in interior. Rezultatul? Un wanna be Bentley Arnage, un fake, un kitsch, un orice vreti voi. Si ca sa revenim la intrebarea de la inceput.. Cand un Lincoln Town Car din 1996 si cu 114.017 mile la bord o sa merite 15.098 dolari? Acest raspuns va lasam pe voi sa il dati.

animalu 09-10-08 15:22

Re: Lincoln Town Car(nage)
 
la 10.000 de $ investiti in interior....se putea si mai bine....sa zicem ca interioru e cel mai reusit din toata masina

pedros 09-10-08 17:11

Re: Lincoln Town Car(nage)
 
impresionant ce poti face cu ceva imaginatie si bani.....daca as fi fiul lui tiriac sau mai stiu eu , poate ca si eu ma jucam de "wanna be" iar azi admirati un Logan MCV cu look de Q7 :))))))) TRAIM INTR-O LUME NEBUNA (punct)

stecherro 09-10-08 17:13

Re: Lincoln Town Car(nage)
 
eu zic ca e foarte reusit!..kitch sau nu as cumparao...si mas da cu ea non stop...asa kitch cum e ea :D

z3r0m3CSL 09-10-08 17:14

Re: Lincoln Town Car(nage)
 
Destul de interesant sa transformi un Lincon intr-un Bentley:D, si nu cred ca a fost usor !!!

adidelavalcea_crazy 09-10-08 17:14

Re: Lincoln Town Car(nage)
 
jentile sunt nasoale ,in exterior arata cat de cat bine iar in interior arata nemaipomenit.daca nu as fi vazut pozele as fi zis ca e interiorul original.:???:

raptorx88x 09-10-08 17:21

Re: Lincoln Town Car(nage)
 
sicer nu imi plac comversiile dar cine a facut-o pe asta ......e tatic chiar a muncit mult la ea se vede clar si interior si exterior dar ....nu e originalul dar daca nu zicea ca e lincon cati dintre voi va prindeati??? eu sincer nu ma prindeam ca e lincon....e chiar super bine executat dar jantele....cam strica

Sasha 09-10-08 17:23

Re: Lincoln Town Car(nage)
 
uratel foc :no:

ionut_cluj 09-10-08 17:25

Re: Lincoln Town Car(nage)
 
mie mi se pare chiar dragut

Marius_mym89 09-10-08 19:09

Re: Lincoln Town Car(nage)
 
am votat-o ca fiind kitsch. de ce? pt ca asta e ... singurul lucru frumos e interiorul

jipianu 09-10-08 20:36

Re: Lincoln Town Car(nage)
 
mmm... la 10.000 $ bagati in interior nu mi se pare asa spectaculoasa.... se putea si mmai bine la banii astiaa...

Oricum masina a iesit bine arata foarte bine

morpheusmaster 09-10-08 20:39

Re: Lincoln Town Car(nage)
 
Fratilor...cei care ati votato kitch...masina este una americana...acolo este o alta cultura a masinilor...este cultura masinilor americane...iar in clasa ei...pentru cum arata...parerea mea este ca E DE TOP!!! E modificata cu gust!!! Am votat extraordinara si nu regret!!! Numai kitch nu e masina da in fine...

sir_sanjei 09-10-08 21:33

Re: Lincoln Town Car(nage)
 
faina vopseaua.

c0rTeZ 09-10-08 22:17

Re: Lincoln Town Car(nage)
 
hehe .. daca vii cu masina asta in romania 99% dintre oameni spun ca ai bentley si ca esti foarte bogat .. asa ca mai conteaza ca este facuta dintr-un lincoln town car ?
dupa parerea mea este o masina reusita si pretul de vanzare nu este mare pentru ce se ofera.

Stressjr_Speeddemon 09-10-08 23:20

Re: Lincoln Town Car(nage)
 
deci romanu care nu stie zice k e bentley :) mai ales nenea gabor dak te opreste si vede in talon lincoln se uita trifazic ca oriqum nu stie de nici una din marci si te duce la chinezi sa vada dak e made in china oriqum pretul pe calitate cantitate e rezonabil si e facuta frumusel e buna de plimbari motor c motor o avea ? :?: oriqum dak vrei sa te distrezi cu vecinii :lol: sa zica k ai bani ia una dasta :rolleyes2:twisted::lol::lol::lol::lol: si esti beton tati8)


All times are GMT +2. The time now is 08:03.

- Copyright 2024 4Tuning