Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - 318IS - Playstation (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/93367-e36-318is-playstation.html)

Catalin_BMW 06-10-08 15:31

E36 - 318IS - Playstation
 
7 Attachment(s)
:lol: ...deci, va prezint masina mea ...in timp ce altii se "lauda" cu piele, clime, dvd'uri, lcd'uri si alte materiale si obiecte ce inrautatesc sportivitatea unui autovehicul... eu ma laud cu:

Volan, pedale, 2 scaune, maneta viteza... si cam atat :-P ...ok lasand gluma la o parte, masina este un BMW E36 318IS Coupe din 1994 cu 200.000 km, 138 cai de fabrica (125 reali :lol: ) , 1380 kile cand am cumparato' , 1240 kile in momentul de fata.

Planuri de viitor: 220 cai, 1200 kile :oops:

Alex23 06-10-08 16:36

Re: BMW E36 318IS - Playstation
 
frumoasa pisica .o parere: bara spate M!! si ai planuri de viitor frumoase ;)

leonard 06-10-08 17:59

Re: BMW E36 318IS - Playstation
 
vezi ca se poate...ti-ai facut topic pan la urma:)
sa pui poze si cu interiorul..sa vada oamenii cum se usureaza masina:)). DTM style:P

Skillzu 06-10-08 18:28

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
hai ca vad ca a inceput constanta sa faca o figura frumoasa in randul E36.
vrem poze la interior :-)

susp3ctu 06-10-08 18:37

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
de ce avea 1380 kg ? un 318is are de fabrica 1240
ar da foarte bine cu proiectoare,bara spate M,oglinzi M,nari facelift
toba aia japan style nu prea merge pe bavarez,in rest foarte frumoasa masina,culoarea imi place la nebunie :bunch:

Catalin_BMW 08-10-08 08:27

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
...masina are in talon 1250 kg. Real pe cantar, cu plinul facut si cu mine la volan 1380 kile (am uitat sa precizez asta), in momentul de fata, cu plinul facut si cu mine la volan 1240 kile.

Toba japan style nu merge MOMENTAN, pe viitor ai sa vezi ca merge, ai putina rabdare, in masina or sa intre multe japan parts :P

alexutzu 09-10-08 13:45

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
foarte frumoasa masina, dar urla saraca dupa niste proiectoare macar
niste poze cu inetriorul nu ai?? ce culoare este??

Catalin_BMW 09-10-08 13:50

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
...poate sa urle si sa tzipe pana nu mai poate :lol: ...proiectoare nu o sa primeasca, nici E46 CSL nu are... nici ea nu o sa aibe :lol:

Interiorul este aceeasi culoare ca si exteriorul si bordul cam chel :) o sa pun niste poze... dar mai intai trebuie sa le fac.

Alex23 09-10-08 21:04

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
Quote:

Originally Posted by Catalin_BMW (Post 1800568)
...poate sa urle si sa tzipe pana nu mai poate :lol: ...proiectoare nu o sa primeasca, nici E46 CSL nu are... nici ea nu o sa aibe :lol:

Interiorul este aceeasi culoare ca si exteriorul si bordul cam chel :) o sa pun niste poze... dar mai intai trebuie sa le fac.

parerea mea e ca nu ar trebui sa te preocupe daca e46 CSL are daca masina X nu are.Fa ce iti place si cum ti se pare tie ca da bine!!!

alexutzu 09-10-08 22:50

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Catalin_BMW (Post 1800568)
...poate sa urle si sa tzipe pana nu mai poate :lol: ...proiectoare nu o sa primeasca, nici E46 CSL nu are... nici ea nu o sa aibe :lol:

bine, atunci uite o sugestie
arata mult mai decent decat capacele alea

bulldog_cox 31-10-08 15:56

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
frumos, cred ca suna bine cu toba aceea.
Ce consum ai la el?

Maroo 02-11-08 00:49

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
ma nene tuningul la pisik insemna m-paket si atat ???? bag p.... in paket si gata a inebunit forumu` cum apare o pisik cum frate nu e bine pune bara de m eleron de x si proiectoare de z ... frate vezi ca proiectoarele atarna sparge-le geamu si monteaza-le asa sunt mai usoare :))

leonard 02-11-08 12:20

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
propietarul e putin plecat din tara..si nu va poate raspunde momentan...
PS: va zic eu un secret:)...dupa ce se intoarce cata....o sa apara o schimbare destul de mare la masina:)
dar il las pe el sa va zica:D

No-X-Cape 02-11-08 12:57

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
masina arata prea bine cunosc propietarul implicit si masina ...se vrea o scaderea in greutate drastica de aceea renunta la multe din placerile unei masini ...de exemplu radio cd AC proiectoare etc etc ...masina areata prea bine in real life !

Catalin_BMW 03-11-08 06:45

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
Salutari la toata lumea si merci ptr. comentarii. Nu prea am acces la net de unde sunt :( ...in fine, saptamana viitoare sunt sanse mari sa fiu in tzara si... o sa inceapa si lucru la masina :) ...abia astept, au mai fost achizitionate niste piese pentru masina de unde sunt acum.

Am sa mai urc cateva poze cand ajung in tzara, sa vedeti mai exact ce si cum :D

Bafta all. Sa ne vedem cu bine.


All times are GMT +2. The time now is 09:08.

- Copyright 2026 4Tuning