Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   vand scuter (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/9319-vand-scuter.html)

DVDValy 31-10-05 13:41

vand scuter
 
1 Attachment(s)
VAND SCUTER DE 49 CC CU ACTELE OK VAMA PLATITA ATESTAT RAR, FABRICAT IN 2000 ARE 2500 KM PARCURSI REALI (MAI MULT A STAT PRIN GARAJ)PORNIRE LA BUTON(12V) BATT 7AH ,ULEI SEPARAT DE BENZINA (ISI FACE SINGUR AMESTECUL) ,SE VINDE CU ACCESORII (PORBAGAJ,CASCA,OGLINZI....) 325 euro

DVDValy 04-11-05 08:15

:arrow:

Kolegosu' 06-11-05 21:18

Este in stare buna ... functioneaza sau are vreo problema ??

Kolegosu' 06-11-05 22:38

Accepti vreo combinatie de orice gen sau ai nevoie neaparata de bani .... :wink:

Gandeste-te si da-mi si mie un raspuns ...

DVDValy 07-11-05 10:07

bani fara schimb + diferente.....

pesteimputit 08-11-05 20:48

asta are nevoie de carnet ????
nu de alta dar cat a inca nu am....

DVDValy 09-11-05 09:35

ma cica trebuie ati ca nu .in orice caz scuteru sa dat :D

PetricaCBD 31-01-07 22:39

Re: vand scuter
 
salut DVD-ule,daca nu l-ai dat iti dau eu un nokia N70 la cutie cu garantie pe el,astept mesajul tau

Bobby boss 08-02-07 00:33

Re: vand scuter
 
nu necesita permis pentru ca este pana in 50 de cm arata frumos bafta la vanzare


All times are GMT +2. The time now is 14:35.

- Copyright 2026 4Tuning