![]() |
vand scuter
1 Attachment(s)
VAND SCUTER DE 49 CC CU ACTELE OK VAMA PLATITA ATESTAT RAR, FABRICAT IN 2000 ARE 2500 KM PARCURSI REALI (MAI MULT A STAT PRIN GARAJ)PORNIRE LA BUTON(12V) BATT 7AH ,ULEI SEPARAT DE BENZINA (ISI FACE SINGUR AMESTECUL) ,SE VINDE CU ACCESORII (PORBAGAJ,CASCA,OGLINZI....) 325 euro
|
:arrow:
|
Este in stare buna ... functioneaza sau are vreo problema ??
|
Accepti vreo combinatie de orice gen sau ai nevoie neaparata de bani .... :wink:
Gandeste-te si da-mi si mie un raspuns ... |
bani fara schimb + diferente.....
|
asta are nevoie de carnet ????
nu de alta dar cat a inca nu am.... |
ma cica trebuie ati ca nu .in orice caz scuteru sa dat :D
|
Re: vand scuter
salut DVD-ule,daca nu l-ai dat iti dau eu un nokia N70 la cutie cu garantie pe el,astept mesajul tau
|
Re: vand scuter
nu necesita permis pentru ca este pana in 50 de cm arata frumos bafta la vanzare
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:35. |
- Copyright 2026 4Tuning