![]() |
Virtual 4Tuning Festival 2008
1 Attachment(s)
Un nou concurs de virtual tuning va avea loc la 4tuning festival 18-19 octombrie .
Participantii trebuie sa trimita lucrarile pana pe 15 octombrie la adresa [email protected] alaturi de un fisier cu nume prenume si userul de pe forum. fiecare participant trebuie sa lucreze poza la o rezolutie minima de 1280X960. De data asta asta nu vor mai fii 2 categorii brush si non brush ... Faceti virtual tuning cum stiti voi mai bine, Lucrarile nu vor fi semnate nici facute publice inainte de concurs... in caz contrar se descalifica lucrarea . Din toate lucrarile trimise vor fi alese castigatoare cele mai bune 3 lucrari ...doar aceste 3 lucrari vor aparea pe panoul de la romexpo. dupa data de 15 se va face un topic cu toate lucrarile . pana atunci inca se mai discuta despre desfasurarea concursului , voi incepeti sa lucrati ... SPOR! Puteti pune intrebari! PRIMA SCHIMBARE . SE LUCREAZA DOAR PRIMA POZITIE(fata) deoarece timpul este prea scurt . deci datii bataie |
Re: Virtual 4Tuning Festival 2008
am si eu o obiectie fara sa va suparati pe mine.... eu inca nu am primit cele 2 cupe castigate la 4tuning days... mai exista vreo sansa sa intru in posesia lor???
p.s: spor la lucru baieti. |
Re: Virtual 4Tuning Festival 2008
Quote:
|
Re: Virtual 4Tuning Festival 2008
Eu am fost acolo pana la premiere ...si am primito ...de restu nu stiu ce sa zic.
|
Re: Virtual 4Tuning Festival 2008
si eu trebuia sa primesc nuj ce diploma.....nu imi bat capul degeaba...am lucruri mai bune de facut....spor la treaba celor care participati
|
Re: Virtual 4Tuning Festival 2008
^^ +1 ...spor la treaba baietii,si bafta cu organizarea..
|
Re: Virtual 4Tuning Festival 2008
PREMIILE CONSTAU IN MACHETE AUTO!!!!
|
Re: Virtual 4Tuning Festival 2008
Sa faci si topicul ala promis pe 15 ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:30. |
- Copyright 2026 4Tuning