Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Curse de Accelerare - Liniute (https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute.html)
-   -   BANEASA LEGAL RACING 29.10 - POZE & IMPRESII (https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute/9272-baneasa-legal-racing-29-10-poze-and-impresii.html)

Lucian 30-10-05 20:57

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"blazeyblaze\"
frate....sunteti penibili ma jur
mama cate discutii....ba nene una si cu una fac mai multe
pe sebastian il inteleg sa fie iritat de orice comentariu pentru ca desi realizati sau nu...sebastian are multe de castigat dintr=o cursa facuta cu cap

acum nu inteleg ce #$%^$%@#$%^@^ mea va tot cacarisiti pe voi si creati atatea discutii inutile.....rivalitatile curului meu....GROW UP....frate....czr....PASIONATI DIN TOATA TARA UNITI-VA????....frate....ai apucat ceva din perioada comunista se pare
lucian....daca mai comentezi ceva....promit sa iti trag una in capatana aia de lolozaur....parca am discutat ceva cu tine nu?
FRATE....AVETI O VARSTA....GROW UP GODDAMIT.....mai sunt si alte lucruri de facut in afara de stat pe forum si comentat cine ce nu a facut bine la o cursa auto...sheeeesh!

Coa(n)e esti chior ? 8) Eu ma distrez copios ! :lol: :lol: :lol: :lol: Te pup mey !

Lucian 30-10-05 21:00

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B 99 CZR\"
eveniment frumos,pakt k au fost putine masini si tare friggggggggggg
bucurestiul are nevoie d mai multe curse,pasionati auto uniti-va si hai sa fim un exemplu pt toata tara

Eeee asa mai vi de acasa ! Bravo ... hai sa dam mana cu maaana .... :lol:

SEBASTIAN 30-10-05 21:54

Daca e vorba de impresi la topicul asta, va pot spune ca impresia mea este ca la aceasta cursa a participat venind la start cea mai puternica masina de pana acum un celebru :
PORSCHE CAYENNE TECH ART de 650cp

Hondarul 30-10-05 21:55

Amuzant sa vad fosti colegi certandu-se... Si mai amuzant ca ei confunda forumul cu pista de curse.

Cat despre organizatori, va rog sa imprejmuiti pista pe viitor in sezonul rece cu vreo 50 de aeroterme ca prea se vaita lumea de frig in luna noiembrie... :wink:

Deci va rog sa va ocupati imediat de aceasta problema, ce naiba... :lol: :lol: :lol:

SEBASTIAN 30-10-05 22:12

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Amuzant sa vad fosti colegi certandu-se... Si mai amuzant ca ei confunda forumul cu pista de curse.

Cat despre organizatori, va rog sa imprejmuiti pista pe viitor in sezonul rece cu vreo 50 de aeroterme ca prea se vaita lumea de frig in luna noiembrie... :wink:

Deci va rog sa va ocupati imediat de aceasta problema, ce naiba... :lol: :lol: :lol:

Te-ai gandit sa incercam mai intai sa incingem mai mult motoarele?

andREI23 30-10-05 22:13

Respect pentru zGB care a tinut steagul TDI sus si frumos!

SEBASTIAN 30-10-05 22:23

viitoarea mea masina
 
1 Attachment(s)
Sunt multe masini misto pe lumea asta cum ar fi un Bugatti Veyron si altele , dar eu mai modest m-am inscris pe lista de asteptare la asta din poza.

RoSonic 30-10-05 22:34

1 Attachment(s)
:arrow:

SEBASTIAN 31-10-05 06:32

Eu am sters postul lui Bogdan SHA si le voi sterge de cate ori le vad daca sunt in aceeasi nota ca pana acum.

yknot 31-10-05 07:50

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:

Originally Posted by \"B 99 CZR\"
posibil,oricum ,imi pare rau k nu mi-ai acceptat provokrea cu evo1,ar fi fost frumos sa simt puterea lui,mai ales k e deja legenda,dar una kre poate fi batuta d acelasi kwx

cRED CA AI VORBIT CU MINE SEBASTIAN, NU CU SEI, EL S-AR FI DAT FARA MOTOR.CIELO EVO NU MERGEA IERI DIN CAUZA ASTA S-A HOTARAT SA NU PARTICIPE, AMBREIJUL PATINA PREA RAU, APROAPE NU MERGEA.
ORICE DACIE POATE BATA CARE NU MERGE.
PE KWX CU SI FARA SLICKURI LA INGENUNCHEATT ANDREI CU CIVIC TYPE R.

hmmm... sebi, vad ca te-a afectat tare cursa de la gl cu cielo vs. KWX. :D :D .... vorbesti de slick-uri la kwx?... daca alea sunt slick-uri cu care sa te dai la o cursa masina mea zboara la mare altitudine.... sunt slick-uri romanesti victoria, fabricate de cel putin 15 ani... si la a doua cursa cu bogdan vs type R, a ratat a doua(trebuie sa existe si un inceput la ratari :wink: )

RCS. 31-10-05 08:31

Un clasament pe unde pot sa vad si eu?? Si apropo: cum s-a descurcat Clio Sport la legale...am vazut in poze unul argintiu. :roll:

Hondarul 31-10-05 08:41

Pai daca Type-R se mandreste ca a ingenuncheat o masina de grupa B, veche de 20 de ani, atunci... aia nu mai este masina, oricat de fan Honda as fi eu, sa fim seriosi. Masina de 200 cp stock, modificata, se mandreste c-a facut una cu motor 1.4 de 115 cp (125 pe dyno test)... No comment.

Ziceam sa zica de ingenuncheatul Nissanului 200sx a carui valoare este pe la 5.000 E, mai mergea asa... Desi acesta are doar 163 cp stock. Insa nu a fost cazul, ca Type-R de cateva zeci de mii de euro nu a reusit sa tina pasul, in schimb isi arata muschii la KWX...

Unde este fair-playul oameni buni ????

Morro 31-10-05 08:46

Re: viitoarea mea masina
 
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Sunt multe masini misto pe lumea asta cum ar fi un Bugatti Veyron si altele , dar eu mai modest m-am inscris pe lista de asteptare la asta din poza.

oi oi ... mult prea tare, Sebastiane ... asteptarile sunt foarte ridicate de la noul GTR

imi pare foarte foarte rau ca am fost plecat din oras si nu am putut participa ... cred ca a fost super misto, si sper sincer sa se mai practice modelul asta de curse doar la liber ...

inca o data FELICITARI :!:

im570rm 31-10-05 09:38

Eu nu inteleg de ce trebuie sa va cotiti atat...toata lumea stie ca nu conteaza asa mult caii cat CONTEAZA RAPORTUL CAI/GREUTATE...normal ca, kwx-ul sta langa ctr pt ca are in jur de 7-800 de kg si vreo 130 de cai or something...e absolut logic sa stea langa o masina cu mai multi cai!Eu nu inteleg de ce va mirati atat?Va mira ca un opel speedster sau un lotus elise care au in jur de 200 de cai bat masini care au 400+ cai pe 1/4 mile si chiar pe un intreg circuit?Care credeti ca este secretul lor?Desigur greutatea!Si va rog nu mai aburiti lumea ca nissanul este stock...chiar propietarul mi-a zis ca are chip,si pe langa asta era usor de observat intercoolerul cat casa poporului!Asa ca terminati cu prostiile ce naiba!Si inca o chestie ...zicea cineva intr-un post anterior ,domne vezi ca masina mea nu este de curse e masina de familie or something like that...pai daca e masina de familie si te mandresti cu asta...ce cauti la curse?Stai frate acasa.
Daca am suparat pe cineva...asta e nu am de ce sa imi cer scuze...am spus EXACT CE GANDESC

orlando 31-10-05 10:07

9 Attachment(s)
sa pun si eu poze si filmuletze cu brigada de urshi!


All times are GMT +2. The time now is 02:01.

- Copyright 2024 4Tuning