Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Bun venit! (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/9253-bun-venit.html)

Vasi11 07-08-08 00:10

Re: Fisa cu prezenta
 
vasi Vsi'u sau Jxj'u sau Wfk'u tng'ule, ma dezamagesti:(

tng 07-08-08 17:29

Re: Fisa cu prezenta
 
n-am stiut frate :-) , acum stiu
bun venit inca o data

VooN 07-08-08 19:02

Re: Fisa cu prezenta
 
Nu facem si noi nici o intalnire ceva, sau o liniuta?

DONU' 07-08-08 19:39

Re: Fisa cu prezenta
 
Cum sa nu. Intalniri facem in fiecare seara! Ne gasesti la Sala Sporturilor!

VooN 07-08-08 21:50

Re: Fisa cu prezenta
 
Pai trec si eu maine seara pe la 8 asa poate o punem de un "gratar" ceva, mai pica calamina de pe bujii :)) E ok?

kontraok 07-08-08 22:33

Re: Fisa cu prezenta
 
Sincer sa fiu cu Sala Voastra sunt profund dezamagit.
In prima mea seara de aparitie toata lumea super OK au trecut 2 zile si un anume OM din acelas grup imi spune (BA AIA DIN 4TUNING nu se intalnesc aici asa ca ..........) lasand-o in coada de peste mi-am liat gumele la alergat prin oras numai cu Dacii ce-i drept si un Urs in orice caz la sala am impresia ca este inchisa cu stalpi. Eu unu nu am fost primit a doua oara cu caldura acolo poate ca sunt Bucurestean poate ca am Golf sau poate ca este prea stock masina si cel mai important ca nu am sticker cu 4tunung apropo sa isi faca cineva pomana si cu mine sa imi dea un sticker cu 4tuning.

tng 07-08-08 23:00

Re: Fisa cu prezenta
 
kontraok
Oficial nu a mai fost fixata o intalnire strict 4tuningRO. Noi ne-am format o gasca, unii sunt mai prietenosi, altii mai putin ... care ne strangem apraope seara de seara.
Daca esti din buc cu atat mai mult, esti primit cu caldura si putem sta la o vorba/suc, nu este nici o problema.
Cu o alta ocazie sigur va altfel ;)

Te salut

ps: sticker 4tuningRo nu mai semnifica prea mult, atata timp cat il gasesti cam pe orice masina

kontraok 08-08-08 07:23

Re: Fisa cu prezenta
 
TNG multumesc de raspuns satisfacator:) si cu sticker-ul ai ce-i drept mare dreptate orice cazan rupt in gura este in comunitate si DE CE? Pentru ca proprietarul o arde online pe site sau stie sa lucreze in Photoshop si asa nu mai are nici rugina nu mai este nici STOK.

DONU' 08-08-08 11:34

Re: Fisa cu prezenta
 
KontraOK, se poate sa fii dat de cu totul alte persoane de rahat in seara cand ai fost ushuit de la sala...
Noi suntem seara de seara prezentzi acolo...
Stii foarte bine ca am stat de vorba si ne-am dat ceva explicatii...
Vino ca ne gasesti si hai sa fim seriosi... niciunul dintre ai nostri n-ar goni pe cineva care vine la sala si intreaba de 4tuning...
Cat despre sticker... eu l-am dat jos ca l-am vazut pe niste mashini care chiar nu-l meritau... Eu de ce sa fiu in aceiasi oala cu totzi atarnatzii?

Sorry de offtopic dar trebuia sa intervin. Vorbim la Diverse Discutii mai pe larg. Ciao

KIB` 08-08-08 19:21

Re: Fisa cu prezenta
 
Prezent si eu pentru prima data pe aici.. sper k ma primiti

cmdbass 08-08-08 19:43

Re: Fisa cu prezenta
 
salut ! bine ai venit !:D

kontraok 09-08-08 01:56

Re: Fisa cu prezenta
 
Multumesc de raspuns DONU' eu nu mananc rahat aiurea stiu cine m-a "gonit" atunci dar nu conteaza am reventi dintr-o intamplare in seara asta la Rondu 2 si v-am gasit forte ok ba chiar m-am si "dat" de vreo trei ori cu participantii din clasa mea. Multumesc inca o data si incheiem cu asta offtopicurile scuze la toata lumea.

Vishenshiu 23-08-08 15:22

Re: Fisa cu prezenta
 
Bine v-am gasit baieti :)

DONU' 23-08-08 15:28

Re: Fisa cu prezenta
 
Bine ai venit Vishe! :peace:

Vishenshiu 23-08-08 15:32

Re: Fisa cu prezenta
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 1711347)
Bine ai venit Vishe! :peace:

Mersi mult Donule!
Ai o masina shuper, la corsa ma refer :D


All times are GMT +2. The time now is 17:25.

- Copyright 2024 4Tuning