Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   Cumpar machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/92391-cumpar-machete.html)

model collector 28-09-08 17:22

Cumpar machete
 
1 Attachment(s)
Cumpar machete Bburago, numai 1:18, made in Italyserie Mille Miglia. Sunt interesat numai de modelele foarte bine intretinute si complete.
Eventualele oferte le discutam pe PM sau model.collector id de mess


Schimb Ferrari 456 GT 1:24, Bburago-impecabil cu aceleasi model al aceluiasi producator, dar 1:18. Ofer diferenta si sunt interesat numai de modelele complete si foarte bine intretinute.

Sunt interesat de Ferrari 1:18 Bburago- Testarossa, GTO, 250 GTO- CUM AM SPECIFICAT IMPECABILE.

model collector 03-10-08 10:24

Re: Cumpar machete
 
up!up!

aokimare 08-10-08 02:28

Re: Cumpar machete
 
salu
am un Ferrari 456 1:18 - tinut in virtina
pretul e 150 ron sau daca ai ceva la schimb
ma intereseaza oldtimere sau masini de raliu - exclus burago

promo 08-10-08 12:02

Re: Cumpar machete
 
Quote:

Originally Posted by aokimare (Post 1798225)
salu
am un Ferrari 456 1:18 - tinut in virtina
pretul e 150 ron sau daca ai ceva la schimb
ma intereseaza oldtimere sau masini de raliu - exclus burago

daca e rosu ofer 80 ron pe el. ( are tot asa mult praf pe el ca toate alelalte machete pe care le vinzi ? )

hai sa fim seriosi cu 150 ron pt un bburago.:twisted:

model collector 08-10-08 21:02

Re: Cumpar machete
 
Quote:

Originally Posted by promo (Post 1798596)
daca e rosu ofer 80 ron pe el. ( are tot asa mult praf pe el ca toate alelalte machete pe care le vinzi ? )

hai sa fim seriosi cu 150 ron pt un bburago.:twisted:

Am rugamintea sa nu mai faci oferte pe threadul meu, la propunerile pe care le primesc, mai ales atunci cand inca nu am dat un raspuns. Daca vrei sa cumperi iti deschizi propriul thread unde ofertezi si primesti oferte cat vrei.

model collector 09-10-08 09:23

Re: Cumpar machete
 
Se poate inchide !

Alex230 09-10-08 10:19

Re: Cumpar machete
 
am un Viper RT/10 ,un Countach LP5000 si un Corvette 1997 toate 1/18 made in italy ,seria veche. cat oferi pe una (sau toate 3)?

model collector 09-10-08 11:11

Quote:

Originally Posted by Alex230 (Post 1800206)
am un Viper RT/10 ,un Countach LP5000 si un Corvette 1997 toate 1/18 made in italy ,seria veche. cat oferi pe una (sau toate 3)?

Sa vad poze cu Countach-ul. Restul nu ma intereseaza. model.collector id mess

Acum am realizat, am mai vb despre machete. Ai rezolvat problema countach-ului? Iti dau Boxster-ul si diferenta. Daca nu l-ai reparat mai mult de 50 nu dau.

model collector 09-10-08 13:27

Re: Cumpar machete
 
inchis

Alex230 09-10-08 14:26

Re: Cumpar machete
 
a da ,imi aduc aminte ,vb p mess mai pe seara

model collector 09-10-08 14:44

Re: Cumpar machete
 
Quote:

Originally Posted by Alex230 (Post 1800637)
a da ,imi aduc aminte ,vb p mess mai pe seara

in regula

manu_96xls 09-10-08 15:13

Re: Cumpar machete
 
Pana la urma , inchis sau deschis?:)

coman razvan 09-10-08 15:57

Re: Cumpar machete
 
08.00 - 18.00 deschis
18.00-08.00 inchis :)

model collector 09-10-08 16:02

Re: Cumpar machete
 
Quote:

Originally Posted by coman razvan (Post 1800757)
08.00 - 18.00 deschis
18.00-08.00 inchis :)

Se inchide


All times are GMT +2. The time now is 07:56.

- Copyright 2026 4Tuning