Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Daewoo tuning (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning.html)
-   -   Club ESPERO (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning/92327-club-espero.html)

jhonny23 04-10-10 08:07

Re: Club ESPERO
 
sal......sambata am facut-o de oaie......miau luat gabori permisul pt 3 luni 9 puncte si 540 ron amenda.......motivul.......mau prins prin localitatea LAZU cu 101 km la ora.......asa ca ceva timp am sa stau cuminte
.....ing3r....tu de ce nu vii si tu la aqua magic sambata?

ing3r 04-10-10 12:48

Re: Club ESPERO
 
:))
Stiu, m-au mai intrebat si altii. Mai treceam pe la lac din cand in cand, acum nu mai am timp si nici chef de astea...Ma preocupa altele, mai putin tuning-ul si intalnirile cu baietii cu masinile...
Poate daca o sa am timp, o sa vin si eu , asa, in trecere...

Hot_M@n 05-10-10 09:43

Re: Club ESPERO
 
Quote:

Originally Posted by ing3r (Post 3701537)
:))
Stiu, m-au mai intrebat si altii. Mai treceam pe la lac din cand in cand, acum nu mai am timp si nici chef de astea...Ma preocupa altele, mai putin tuning-ul si intalnirile cu baietii cu masinile...
Poate daca o sa am timp, o sa vin si eu , asa, in trecere...

Noo... tu clar ti ai pus in cap sa te insori, altfel nu se explica schimbarea asta radicala :))

draky90 05-10-10 11:30

Re: Club ESPERO
 
clarr......ceva so` intamplat..auzi?! ori esti tatic?! :))))))))
luni o sa am bi.xenon cu lupa si angel..: X...nice huh:D?

Hot_M@n 05-10-10 14:24

Re: Club ESPERO
 
Quote:

Originally Posted by draky90 (Post 3704053)
clarr......ceva so` intamplat..auzi?! ori esti tatic?! :))))))))
luni o sa am bi.xenon cu lupa si angel..: X...nice huh:D?

hai da ne pe spate 8)
s ar putea sa inghesui si eu niste jante pe 17 :> sa vedem momentan nu e nimic sigur :rolleyes2

draky90 05-10-10 15:30

Re: Club ESPERO
 
sa vedem..poate scot cva frumos...nu stiu ce sa fac cu locasul la faza lunga..ori ii bag blitzuri..ori il desfiintez..vad eu
app..tu esti din buzau...si nici nu ne cunostem..cand te vizitez odata?

ing3r 05-10-10 17:11

Re: Club ESPERO
 
Quote:

Originally Posted by draky90 (Post 3704607)
app..tu esti din buzau...si nici nu ne cunostem..cand te vizitez odata?

Nuuu, il tin eu pt mine pe George :)) . Si noi tot intamplator ne-am intalnit, stie el mai bine decat toti :))

Quote:

Originally Posted by draky90 (Post 3704053)
clarr......ceva so` intamplat..auzi?! ori esti tatic?!

Quote:

Originally Posted by Hot_M@n (Post 3703734)
Noo... tu clar ti ai pus in cap sa te insori, altfel nu se explica schimbarea asta radicala :))

Doamne fereste ! NUUUU...Pur si simplu trec mai departe, upgrade!
La un moment dat iti trece febra asta cu tuning...

Hot_M@n 05-10-10 19:14

Re: Club ESPERO
 
Quote:

Originally Posted by ing3r (Post 3704812)
Nuuu, il tin eu pt mine pe George :)) . Si noi tot intamplator ne-am intalnit, stie el mai bine decat toti :))




Doamne fereste ! NUUUU...Pur si simplu trec mai departe, upgrade!
La un moment dat iti trece febra asta cu tuning...

Dap sunt din buzau da locuiesc in Mangalia
Cat despre ing3r n am ce sa va zic decat ca e eroul meu 8)
Deoarece nu stau de foarte multa vreme in Mangalia,nu am prea multe cunostinte, si intr o seara cand mergeam spre Buzau, mi s a stricat masina la iesire din Constanta
El era singurul om care ma putea tracta pana in oras,da problema era ca noi nu ne stiam decat de pe net...si chiar si asa el a venit s a ma traga la 12 noaptea din camp fara sa ma cunoasca macar... Multumesc si stii ca te poti baza pe mine ;)
asta e povestea sa nu intre lumea la banuieli in ce sens ma tine ing3r pentru el :)))))

ing3r 05-10-10 19:41

Re: Club ESPERO
 
=)))))))
Ma, n-am vrut sa sune la modul ala...Am si eu iubita, la randul meu ! :))
Ai uitat sa precizezi ca s-a si rupt funia de 2 ori , o data chiar in ditamai intersectia =))))))) Si ca am stat in noaptea aia cu tine pana dimineata si am umblat de nebuni cu masina prin oras :P
Deci man... oricand , cu placere!

Hot_M@n 05-10-10 21:23

Re: Club ESPERO
 
Quote:

Originally Posted by ing3r (Post 3705121)
=)))))))
Ma, n-am vrut sa sune la modul ala...Am si eu iubita, la randul meu ! :))
Ai uitat sa precizezi ca s-a si rupt funia de 2 ori , o data chiar in ditamai intersectia =))))))) Si ca am stat in noaptea aia cu tine pana dimineata si am umblat de nebuni cu masina prin oras :P
Deci man... oricand , cu placere!

Si am alergat si bagabontii cu girofaru =))))))

ing3r 06-10-10 19:34

Re: Club ESPERO
 
Vrea careva jantele, suspensia sau muzica de pe masina mea? :D
Mi-au mai cerut alte persoane grila si xenon-ul... Cred ca le dau si pe alea...
O sa vand masina stock :D

RD-Woo 07-10-10 18:03

Re: Club ESPERO
 
Quote:

Originally Posted by ing3r (Post 3707715)
Vrea careva jantele, suspensia sau muzica de pe masina mea?

Da-mi PM cu pretul jantelor (si anvelope)

ing3r 17-10-10 16:43

Re: Club ESPERO
 
Daca gasesc o grila de schimb, s-ar putea sa o vand pe a mea , cea cu bad-boy look facut din fibra...Interesat careva de BB Look ?

87-bob 17-10-10 21:17

Re: Club ESPERO
 
Quote:

Originally Posted by ing3r (Post 3734545)
Daca gasesc o grila de schimb, s-ar putea sa o vand pe a mea , cea cu bad-boy look facut din fibra...Interesat careva de BB Look ?

salutare prieteni n am mai activat pe aici demult imi cam ocupa timpul sericiul asta...
inger@m ar interesa pe mine xenoanele si farurile si grila ta...ce zici?eu sunt indragostit de farurile negre si bad boy dar n am timp sa fac mai nimic la ea...gandeste te si spune mi un pret plus ale mele la schimb faruri si grila mersi;)

ing3r 17-10-10 21:30

Re: Club ESPERO
 
Pt xenon deja am mai multe persoane care ar vrea...
Grila o dau doar daca gasesc una alba de cumparat...Sa ma interesez...
Si farurile as prefera sa nu le dau, pt ca nu vreau sa stau cu schimburi de faruri si alte chestii...De trimis, trimit prin curier, dar pt schimburi nu prea as vrea...
La preturi inca nu m-am gandit, pt ca inca nu sunt 100% hotarat. Daca in aprox. 1-2 sapt. nu dau masina intreaga, cu tot ce e pe ea, o sa pun anunt cu ce am de vanzare si cat...Poti totusi sa lasi o oferta pe PM , ca aici nu stiu sigur daca e permis...
Jantele sunt ca si date, si suspensia sport e promisa...


All times are GMT +2. The time now is 11:35.

- Copyright 2024 4Tuning