Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Daewoo tuning (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning.html)
-   -   Club ESPERO (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning/92327-club-espero.html)

draky90 16-12-09 22:01

Re: Club ESPERO
 
stiu ca este nitel off topic...dar ..daca ramai pe drum inzapezit..si te ia frigu...ai material...vei fi foarte fericit:))

Andutu TZH 16-12-09 22:26

Re: Club ESPERO
 
Da baieti la nimeni nu merge frana de mana,eu abia asteptam zapada,ma dadui vreo 2 ore cu ea pe zapada numai azi,sa nu mai zic de ieri.Ma mai eliberai si eu putin ca de cand asteptam sa ma dau cu ea si pe asfalt imi este mila dar pe zapada mai mare este deliciul,faza este ca la un moment se cam denivelase zapada pe aeroport,cand mergeam drept simteam ca trec peste dune dar cand ma dadeam nu se simtea ca se duce usor,o avea ceva ca ma dadui de 2 3 ori asa???

draky90 16-12-09 22:28

Re: Club ESPERO
 
eu mai tot timpul merg asa:))
deci nu are:))eu nu pot iesi cu ea din curte...dar maine..trag o filmare din aceea sadica...sper sa nu o busesc:))

johnsonxxl 16-12-09 22:36

Re: Club ESPERO
 
la mine merge frana :P:P andutzu la tine e belea ca te dai pe aeroport..ai spatiu de desfasurare acolo..faci ce vrei :D

Andutu TZH 16-12-09 23:03

Re: Club ESPERO
 
Da a fost multa lume pe aeroport,numai nebuni era sa ma loveasca vreo 2

87-bob 17-12-09 08:45

Re: Club ESPERO
 
ma draky eu ii bag castrol 10w40 de cand am luat o si acum dupa ce i am facut motorul...dai 5-600 pe un schimb no name si asta e 1mil2-300 depinde de magazin...
gogu@nu e vorba ca tine frana sau nu de mana e vorba ca le pui pe fata si iti fuge spatele.mie mi tine la3dinti ma duc si io zilele astea la padure pe pista:lol:

draky90 17-12-09 11:02

Re: Club ESPERO
 
vreau si eu pe aeroport:)))
la castrol ma gandeam si eu ...este vreo 2.30 ron....dar na`....stiu ca`i bun;)

Geo_ZGA 17-12-09 11:12

Re: Club ESPERO
 
V-am rugat sa incetati cu discutia stil "messenger", dar vad ca voi continuati. Faceti schimb de id-uri si faceti o conferinta daca vreti.
Este CULB ESPERO aici!!!
Nu se mai intelege nimic din topicul asta. Orice post offtopic va fi sters si sanctionat din acest moment. Tineti discutiile la subiect.

draky90 17-12-09 11:15

Re: Club ESPERO
 
te`am disperat...huh:))
eram sigur...ca asa o sa se intample...na` de la zapada:D
o sa incercam sa ne rezumam la masini...cred ca asa gandim toti....
srry...once again;)

gogufifa 17-12-09 11:31

Re: Club ESPERO
 
avetii idee de unde pot lua si eu din buc arculetele si tija aia de sustinere pt saboti ?? ca nu gasesc .

draky90 17-12-09 11:32

Re: Club ESPERO
 
neop....:cry:
sryy

Geo_ZGA 17-12-09 11:36

Re: Club ESPERO
 
Quote:

Originally Posted by gogufifa (Post 2899533)
avetii idee de unde pot lua si eu din buc arculetele si tija aia de sustinere pt saboti ?? ca nu gasesc .

ori de la dezmembrari, desi ma indoiesc ca iti va da cineva "bucatele", ori de la magazine de piese Daewoo. Incearca vis-a-vis de Apaca, pe Iuliu Maniu sau in Drumul Taberei, pe "bucla". Astea sunt magazinele care le stiu eu...

NiCu_GaB 17-12-09 19:52

Re: Club ESPERO
 
Quote:

Originally Posted by johnsonxxl (Post 2897240)
o problema am si eu..azi cand am dat drumu la caldura..si am tinuto vreo juma de ora deschisa am sesizat ca nu baga caldura destula..baga aer caldut...iarna trecuta baga de rupea,frigea..eu iam schimbat termostatul..sa fie de la ala?sal schimb iar?



Daca afli de unde e problema sa ma anunti si pe mine te rog,si eu am aceiasi belea :cry:

draky90 17-12-09 19:55

Re: Club ESPERO
 
deci al 3-lea cu aceeasi problema....:???:

johnsonxxl 17-12-09 20:24

Re: Club ESPERO
 
termostatu' e de vina...e discutie pe tema asta si pe club cielo...am sa caut sal schimb ca e jale


All times are GMT +2. The time now is 19:52.

- Copyright 2024 4Tuning