Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Daewoo tuning (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning.html)
-   -   Club ESPERO (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning/92327-club-espero.html)

draky90 15-12-09 15:07

Re: Club ESPERO
 
mai johnson nu ma enerva...ca vin dupa tine....si o sa ai de`aface cu mine:))
ai noroc ca ma supar mai greu;))

idei...??ceva nou..la tancurile noastre?

johnsonxxl 15-12-09 15:40

Re: Club ESPERO
 
Quote:

Originally Posted by draky90 (Post 2894021)
mai johnson nu ma enerva...ca vin dupa tine....si o sa ai de`aface cu mine:))
ai noroc ca ma supar mai greu;))

idei...??ceva nou..la tancurile noastre?

las' ca ne intalnim noi :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

gogufifa 15-12-09 18:30

Re: Club ESPERO
 
cei din buc care aveti si voi 2 jante cu anvelope de iarna sami imprumutati si mie ca nu am bani sa cumpar ??:((

schmeichel 15-12-09 18:56

Re: Club ESPERO
 
eu am lovit o azi :))) am atins o geanta intr o bordura:rolleyes2 noroc ca nu am atins una care o terminasem de facut =)) cred ca faceam infarct pe lok
:)))))

banzay 15-12-09 19:19

Re: Club ESPERO
 
Eu am asistat duminica la cel putin 6-7 accidente... vreo 3 care nu s-au oprit decat in camp, 1 a nimerit intr-un copac de pe margine, si vreo 3-4 care au considerat ca e mai marfa sa nu pastrezi distanta regulamentara pe polei si sa intri in cel din fata... Era unu cu dacia cel putin, mergea ca ruptu cu 90...el depasea tot si ii 'dansa' masina de la vant ce batea :| In conditiile in care mie imi era frica cu matizu sa depasesc 50 :) Si nu numai mie...

draky90 15-12-09 19:23

Re: Club ESPERO
 
fuck....nu intra tu in ei...dece sa te mai deranjezi!?....las` ca intra ei in tine:))

banzay 15-12-09 20:05

Re: Club ESPERO
 
buna asta :))) dar dupa mi-e frica sa nu imi faca si mie ca lui Nicu (ing3r)... intra in mine, vina lui si dupa la asigurari =>culpa comuna :|

draky90 15-12-09 20:08

Re: Club ESPERO
 
nu nu nu...alta metoda....domne...de ce mergeai asa usor!?...si na`..nu`i vina omului ca a intrat in tine...a zapezii!!...poleiului!!....deci...:))
radem noi radem....dar nu`i bun atata ras:))

87-bob 16-12-09 08:24

Re: Club ESPERO
 
dar chiar ma ce a mai facut inger?k nu l am mai vazut deloc pe la noi pe aici:Da mai rezolvat ceva?
gogu@ori i le pui toate de iarna,ori...nu te mai apuci:lol:

banzay 16-12-09 08:26

Re: Club ESPERO
 
E ocupat, munceste, strange bani de pisicutza :P din pacate nici eu nu m-am mai vazut cu el decat asa, in trecere... zicea ieri ca nu are nici un raspuns de la imputitii astia cu asigurarile... :(

johnsonxxl 16-12-09 10:57

Re: Club ESPERO
 
da ce ii veni de vrea pisica?

banzay 16-12-09 11:08

Re: Club ESPERO
 
Vrea si el ceva pufos sa se joace :)

Acum serios, nu stiu, s-a suit in masina cuiva si a ramas impresionat :) Si sincer sa fiu si eu, e alta mancare de peste :) Din pacate nu e vorba numai despre confortul mult superior, tinuta de drum, putere etc etc ci si de costurile de intretinere, care mie mi s-ar parea cam mari...

draky90 16-12-09 11:09

Re: Club ESPERO
 
ehhh..pana si eu as dori una:2gun:
la mersul meu ....foarte pasnic...ar fi ceva`:lol:

Geo_ZGA 16-12-09 11:11

Re: Club ESPERO
 
Baieti, vad ca deja discutia aduce a chat, nu a forum... e club Espero, pt discutii de genul asta aveti la dispozitie messengerul.
Va rog sa postati on-topic.

Andutu TZH 16-12-09 11:11

Re: Club ESPERO
 
Am avut si eu un moment in care mi se pusese rau pata pe mate,clar sunt peste espero,dar costul de intretinere e pe masura confortului.


All times are GMT +2. The time now is 08:35.

- Copyright 2024 4Tuning