Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand 2 telefoane (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/92271-vand-2-telefoane.html)

GSi-BUM 27-09-08 11:47

Vand 2 telefoane - 6310i si N73
 
Vand 2 telefoane:

Nokia 6310i, stare de functionare ireprosabila, bateria tine ok ok + inca un acumulator de rezerva (ambele Lithium-polymer), incarcator, hands-free, are mici semne de purtat in buzunar. - 350 ron

Nokia N73 - stare ireprosabila de functionare, card 1G, impreuna cu accesoriile si cutia cu care a venit, mici semne de purtat in buzunar - 400 ron

In principiu m-ar interesa sa mai dau diferenta de la cele 2 la un Nokia E66 (dar numai cu factura).

Contact - 0731.325.500

GSi-BUM 29-09-08 10:05

Re: Vand 2 telefoane
 
Mi-am luat E66, deci raman doar in varianta de vanzare.

BH 07 MDF 29-09-08 20:37

Re: Vand 2 telefoane
 
Poza cu 63'u ?

mitza mtb 04-10-08 23:49

Re: Vand 2 telefoane
 
Accepti schimb cu 6234 + diferenta pentru n73?:D

GSi-BUM 06-10-08 09:29

Re: Vand 2 telefoane
 
1 Attachment(s)
Poza cu 6310i-ul.

@ mitza mtb - Nu, nu fac schimb ca nu as mai avea ce sa fac cu el :)

GSi-BUM 10-10-08 09:46

Re: Vand 2 telefoane
 
uppppppppppppp

Insanerzw 10-10-08 18:05

Re: Vand 2 telefoane
 
Accepti schimb cu un k810i...pachet full...pe n73 tau?:-)

GSi-BUM 13-10-08 09:04

Re: Vand 2 telefoane
 
Nu, nu fac schimb ca nu as mai avea ce sa fac cu el

F.R.Sonic 13-10-08 19:03

Re: Vand 2 telefoane
 
Pune te rog niste poze reale cu N73-u ...
Daca e ok ti-l iau eu ;)

GSi-BUM 15-10-08 10:02

Re: Vand 2 telefoane
 
1 Attachment(s)
Poza cu N73-ul. Nu are nici o pb, f mici semne de purtat in buzunar.

GSi-BUM 17-10-08 12:55

Re: Vand 2 telefoane
 
uppppppppppppppp!

BH 07 MDF 18-10-08 18:04

Re: Vand 2 telefoane
 
200 RON pe 63 daca vrei.

GSi-BUM 23-10-08 13:13

Re: Vand 2 telefoane
 
@BH 07 MDF - nu! mai las din pret, dar nu appx 1/2.

Up!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tel sunt in stare absolut OK !

GSi-BUM 30-10-08 10:14

Re: Vand 2 telefoane
 
Up!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GSi-BUM 03-11-08 08:12

Re: Vand 2 telefoane
 
uppppppppppppppppppppp!


All times are GMT +2. The time now is 07:02.

- Copyright 2026 4Tuning