![]() |
Recomandari mecanic
Caut un mecanic bun care se pricepe la oltcituri din zona Targu-Mures.Daca ma poate ajuta cineva cu un nr de tel sau o adresa ceva orice,as fi recunoscator.:-)
|
Re: HELP
cica e un singur mecanic de oltcituri...la care se duce tot orasu:)
Kalman il cheama...pentru detalii ia legatura cu Vali-tgm....are cont aici pe forum! Bafta! |
Re: HELP
Cum zice si Dan exista doar unu mai priceput unde merge toata lumea.
Nu stiu nr si nici adresa exacta dar fac rost pt tine. E pe stradutele alea de deasupra la pandurilor la garaje pe acolo. |
Re: HELP
Sunt doi la mine in oras,unul este foarte priceput,mi-a facut si mie ceva la masina si sunt multumit,daca esti interesat iti dau un nr de telefon si vi pana in Dej(jud cj) la el :-P
|
Re: HELP
Mda aia si io am auzit k ii prin zonca Dambu pe la garaje pe acoo,dar as vrea cva mai concret un nr de tel dak se poate sau o adresa cva,pls anybody help me....:rolleyes2
|
Re: HELP
daca e ceva urgent poti scrie aici ce probleme ai la oltean si incercam sa te ajutam noi!
|
Re: HELP
Pai ar fi urmatoarele probleme:o cedat ceva la suspensie in spate si ii lasata rau masina pe spate ii pe tampon,ar mai fi k mi so rupt 2 conducte tot in spate dar pe partea cealalalta(nu unde mi sa rupt suspensia)una de benzina si un a de frana de imi picura tot afara din ea asa incet.Si chiar as avea nevoie de un mecanic ca io nu ma prea pricep la mecaninca si chiar daca ma-s pricepe cat de cat nu stiu cum as putea sa rezolv io problema cu suspensia,in spatele blocului in parcare.
|
Re: HELP
Mno vad ca nu ma ajuta nimeni asa ca am vandut masina.
|
Re: HELP
Quote:
cat despre ce ai zis tu acolo ''cedat ceva la suspensie in spate si ii lasata rau masina pe spate '' eu unu nu am inteles nimic...putea sa te uiti si tu mai atent dadeai ceva detalii si poate te indrumam intr-un fel.... |
Re: HELP
Ma faza ii ca de mecanicu ala si eu am auzit dar am fost sa caut prin toata zona aia si nu l-am gasit de aceea ziceam ca imi trebuie ceva concret adica o adresa.Cat despre suspensie, cred ca sa rupt arcu,sau ceva sa rupt acolo aia e sigur.Da ma rog ca de aceea l-am schimbat cu un Fiat Ritmo.
|
Re: HELP
Da , sigur arcul s-a rupt:lol: .Mai bine ca l-ai dat;) Multi oameni merg cu oltcitul si nu stiu ce conduc:|
Ps: ai putea scrie si tu cat mai corect gramatical;) ca o sa ai probleme cu moderatorii. |
Re: HELP
asa e si n-am vrea sa suparam pe vreunul.....
|
Re: HELP
"Multi oameni merg cu oltcitul si nu stiu ce conduc"cu asta ce vrei sa zici ca nu stiu sa conduc un Oltcit...ba stiu foarte bine dar chestia asta oricui i se putea intampla dintre noi,ca mergeam si eu lejer pe un drum drept....si dintr-o data sa rupt ce era sa fac...
P.S.Am scris si eu cat se poate de corect nu vad ce ii asa mare branza daca am gresit undeva ai scris corect deoarece am editat eu! pe viitor te rog evita scrierea cu ''k'' sau ''iera''...ms! |
Re: HELP
Ce tareee!!! Nu ai gasit mecanic si ai vandut masina :lol:...
Ti s-a rupt arcul? :lol::shock: Cel mai priceput mecanic in Tg Mures e domnul Kalman 0740931048. P.S: macar bine ca ai vandut masina decat sa iti bati joc de ea. |
Re: HELP
Si mie cred ca mi s-au dus bielele din motor, o sa schimb si arborele cotit (mai intai dau baia de ulei jos sa vad cum se prezinta).:lol::lol:
Poate arcul de la scaun:lol:... da nici macar, ca nici la scaune nu are arcuri. Daca iti pasa puteai macar sa te apleci sa vezi ce s-a intamplat.. nu e o scuza sa vinzi masina. La masini noi cad planetare dupa 14.000 km, caseta de directie vine din fabrica cu joc......... Enjoy your fantastic fiat;) |
| All times are GMT +2. The time now is 13:53. |
- Copyright 2026 4Tuning