![]() |
CUMPAR!!!!! 320 coupe AUTOMATIC!!!!
vreau si eu un e36 coupe dar cu cutie AUTOMATICA!!!!
astept oferte prin telefon, ca pe aici nu prea ma uit. 0745-68-11-04 victor |
Re: CUMPAR!!!!! 320 coupe AUTOMATIC!!!!
am vorbit la telefon...uite link-ul https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/91901-bmw-e36-320ia-coupe.html
|
Re: CUMPAR!!!!! 320 coupe AUTOMATIC!!!!
mersi frumos, masina e impecabila, dar pentru buzunarul meu e prea scump.... :(
multa bafta la vanzare! |
Re: CUMPAR!!!!! 320 coupe AUTOMATIC!!!!
mersi mult:) vorbim poate gasim si pentru buzunarul tau:D
|
Re: CUMPAR!!!!! 320 coupe AUTOMATIC!!!!
Stiu eu una impecabila la un prieten. Pretul e pe la 3000 e . Suna-l si poate va intelegeti
0727418244 spui ca ai numarul de la bobby.Bafta |
| All times are GMT +2. The time now is 21:40. |
- Copyright 2026 4Tuning