![]() |
TRAPA?!
Am si eu un seat leon 1.9 TDI si as vrea sa`i pun trapa :) sugestii ceva ? :D :)) de vanzare careva ? :) si cam cat costa.. ?! :D
|
Re: TRAPA?!
nu zice nimeni nimic ? :-s
|
Re: TRAPA?!
Mai bine o vinzi si iti iei una cu trapa!e foarte complicat sa iti pui trapa...
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:37. |
- Copyright 2026 4Tuning