Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   Brasovul la Racing Revolution Craiova (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/9124-brasovul-racing-revolution-craiova.html)

corrado-vr6 24-10-05 15:59

Brasovul la Racing Revolution Craiova
 
9 Attachment(s)
Pozele!!!

corrado-vr6 24-10-05 17:29

9 Attachment(s)
...

corrado-vr6 24-10-05 17:38

9 Attachment(s)
...

corrado-vr6 24-10-05 17:46

9 Attachment(s)
...

corrado-vr6 24-10-05 17:54

9 Attachment(s)
...

corrado-vr6 24-10-05 18:01

9 Attachment(s)
...

corrado-vr6 24-10-05 18:04

2 Attachment(s)
...

Flow 24-10-05 19:58

felicitari adi ,felicitari cata ,felicitari visi pentru evolutii shi pentru efortu depus la aceasta participare shi pentru eforturile care le ati facut pt a ajunge aici
atat s a putut de data asta data viitoare sa speram la mai mult
felicitari inca o data shi bafta in continuare :!:

corrado-vr6 24-10-05 20:37

multumesc frumos Flo si chiar sper la mai mult la anul. Mai imi trebuiesc doar niste cai si ceva experienta :wink: Ma bucur ca am participat asa de multi si poate pana data viitoare o sa intre si in concurs mai multe masini... Vom trai si vom vedea...

bure 25-10-05 13:48

Felicitari baieti!La cat mai multe!Data viitoare as vrea sa fiu si eu acolo cu voi.Felicitari inca o data.

AdyBoy 02-11-05 13:21

merci mult Flo. Sper ca data viitoare sa nu mai pierd startul.
Atat am putut face chiar daca mi-am dorit mai mult.
Va salut pe toti.

Flow 02-11-05 14:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"AdyBoy\"
merci mult Flo. Sper ca data viitoare sa nu mai pierd startul.
Atat am putut face chiar daca mi-am dorit mai mult.
Va salut pe toti.

daca ai pe unde sa umblii la motorasu tau ar fi bine sa o faci pentru ca ,chiar daca nu ratezi startul o sa ti fie cam greu sa ti pasul cu vitaminizatele de pe la legale
asa ca fapt divers baiat u cu solenza care te a batut pe tine a batut la o alta legala cielo 16v de 90 de cai ceea ce ma pune serios pe ganduri
oricum bafta la urmatoarea tie shi tuturor brasovenilor ce au de
gand sa participe

Al3xius 03-11-05 13:43

Va multumim mult pt. participare(scuzati intarzierea) si va mai asteptam si data viitoare, Brasovul ca de obicei la inaltime ! Nota 10 ! VA MULTUMIM!!! :wink:

corrado-vr6 03-11-05 18:40

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Al3xius\"
Va multumim mult pt. participare(scuzati intarzierea) si va mai asteptam si data viitoare, Brasovul ca de obicei la inaltime ! Nota 10 ! VA MULTUMIM!!! :wink:

E, nu chiar nota 10, dar multumim oricum...

Al3xius 04-11-05 11:58

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"corrado-vr6\"
E, nu chiar nota 10, dar multumim oricum...

crede`ma ca stiu ce se auzea dupa cursa :wink: si erau numai laude la adresa voastra :wink: !


Imi pare rau ca nu a-ti mai ramas dupa cursa la un party....dar mai e timp right ? :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 04:01.

- Copyright 2026 4Tuning