![]() |
Hai sa Vorbim numai prin \"moace\" (smiley face-ur
:P lui hondaru` i-a venit ideea asta.. si ne-am gandit sa o punem in aplicare... so... vreti sa spuneti ceva.. spuneti in semne iar jos traduceti :) , s-au am mai putea sa jucam \"mima\" , bagati ceva semne aici iar alti tre` sa ghiceasca \"povestea\" asa ca o sa incep eu ...
|
:headfones :chainsaw: :yikes: :headache: :ashamed: :bunch: , :drunk: :ciggy: :joy:
|
:) , traducerea... un tip asculta muzica , vine unu il taie cu drujba, fratele astuia se sperie , il vede cu juma` de cap.. :) , e trist , ii duce flori la cimitir , dupa care , BEA < FUMEAZA<SE DISTREAZA :) in memoria lu fratisu` :) cre` ca e cea mai idioata chestie care puteam sa o scot din mine :P peace , randul vostru :)
|
:D :( :chainsaw: bagamia`s **** in ele de semne ca nu stiu ce sa fac cu ele :) na ca vb in rime
|
:headfones :dance: :shock: :lips: :chick: :hug: :drunk: :drunk: :pelvic_th :pelvic_th :weee: :dribble: :pelvic_th :pelvic_th :woowoo: :baby: :evil_laug
PS e cineva curios de traducere??? |
Quote:
de unde imprumuti tu chestia aia pa care o bagi? |
:chick: :pelvic_th :chick: :pelvic_th :chick: :pelvic_th :chick: :pelvic_th
Nu cred ca necesita traducere... Kitana, mama, nu mai vb urat mah !!! ps: :chick: = Kitana... :wink: |
pana acum hondarul mi-a placut ! :wink: :wink:
|
mdeah... mie imi tre mai multe moace ca sa pot sa termin scenariu de film porno ce am inceput mai sus :D :twisted:
|
:punch: kitana pe hondarul :P , dupa care :hug: ,:chick: ea cuminte (not really) , el cu burnout-urile :flamed: , dupa care :censored: :censored: si iese un :baby: ,:P sper sa nu va deranjeze , e la mijto
|
hondare marpha moacele tale da sa sti ca nu tzi`as dori sa ma auzi cantand ... sunt jalnika :)
|
:ihearu: (hondarul :) ) :peace: (fericit) :bunch: (duce flori ) :chick: (kitanei :) ). :chick: (kitana) :ashamed: (suparata ca a auzit ca hondaru o inshala ) :2gun: (il omoara pe ) :headache: (hondaru ) :bunch: (dupa care ii duce flori la cimitir ) :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( (unde plange mult dupa el :)) haha hai ca incepui sa delirez
|
:shakefist (n-aveti minte)...in sensul \"bun\" :evil_laug
|
:chick: :blahblah: :blahblah: :blahblah:
:chick: :pelvic_th :dribble: :workout: |
:joy: :chick:
:bunch: :chick: :hug: :blahblah: :pelvic_th:chick: = :baby: :lol: :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 22:03. |
- Copyright 2026 4Tuning