![]() |
Vand 4 gume .......
2 buc 195/50/15
2 buc 205/50/15........se gasesc ink pe masina mea deci nu este teapa.Numai pt. cei care au nevoie ..au foarte multa \"carne\" :wink: pretul este de 700.000 buc dar nu se dau decat cate doua....sau schimb cu 195/55/15..rog seriozitate |
Ce marca sunt???
|
2 -ASSURO
2 -KELLY CHARGER |
nu vrea nimeni sa se \"incalte\" :?:
|
ciao
pune si tu ce model sunt ..model nu marca....sa vad profilul ...ms
|
1 Attachment(s)
asta este modelul.... :wink:
|
1 Attachment(s)
ink una mai recenta... :arrow:
|
up...... :arrow:
|
sal
bizonule.. iti dau scaunul meu si 700.000 si imi dai alea 2 gume 205 si prelata.. :)
|
Re: sal
Quote:
da frate da' mi-l si montezi........ :peace: |
hai frate k peste o luna vine zapada si o imi pun eu prelata...... :lol:
|
up
|
:idea:
|
bun.....atunci fac un off mic si cumpar eu 2 gume 195/55/15 :cry:
|
ce o sa ma mai cautati voi la primavara... :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:02. |
- Copyright 2026 4Tuning