Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Vand 4 gume ....... (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/9051-vand-4-gume.html)

Bizonul 21-10-05 20:07

Vand 4 gume .......
 
2 buc 195/50/15
2 buc 205/50/15........se gasesc ink pe masina mea deci nu este teapa.Numai pt. cei care au nevoie ..au foarte multa \"carne\" :wink:
pretul este de 700.000 buc dar nu se dau decat cate doua....sau schimb cu 195/55/15..rog seriozitate

shadow 22-10-05 05:42

Ce marca sunt???

Bizonul 22-10-05 11:38

2 -ASSURO
2 -KELLY CHARGER

Bizonul 26-10-05 20:47

nu vrea nimeni sa se \"incalte\" :?:

CT99WUW 26-10-05 23:54

ciao
 
pune si tu ce model sunt ..model nu marca....sa vad profilul ...ms

Bizonul 27-10-05 15:39

1 Attachment(s)
asta este modelul.... :wink:

Bizonul 29-10-05 15:03

1 Attachment(s)
ink una mai recenta... :arrow:

Bizonul 30-10-05 21:44

up...... :arrow:

B-14-BYE 30-10-05 21:51

sal
 
bizonule.. iti dau scaunul meu si 700.000 si imi dai alea 2 gume 205 si prelata.. :)

Bizonul 30-10-05 22:39

Re: sal
 
Quote:

Originally Posted by \"doarr4u17\"
bizonule.. iti dau scaunul meu si 700.000 si imi dai alea 2 gume 205 si prelata.. :)


da frate da' mi-l si montezi........ :peace:

Bizonul 03-11-05 20:49

hai frate k peste o luna vine zapada si o imi pun eu prelata...... :lol:

Bizonul 07-11-05 19:11

up

Bizonul 13-11-05 14:08

:idea:

Bizonul 14-11-05 23:02

bun.....atunci fac un off mic si cumpar eu 2 gume 195/55/15 :cry:

Bizonul 18-11-05 21:57

ce o sa ma mai cautati voi la primavara... :lol:


All times are GMT +2. The time now is 03:02.

- Copyright 2026 4Tuning