![]() |
Valence Tuning Show 2008
47 Attachment(s)
Pe data de 31 august 2008, in Franta a avut loc a patra editie a evenimentului Valence Tuning Show. Vizitatorii, aproximativ 2000 la numar, au avut parte de o atmosfera incendiara multumita programului atragator si fetelor prezente.
<script type="text/javascript" src="https://www.4tuning.ro/flv_player4/swfobject2.js"></script><div id="73">film</div><script type="text/javascript">swfobject.embedSWF("https://www.4tuning.ro/flv_player4/flvplayer.swf","73","470","370","9.0.115", { } , {fullscreen:"true",file:"https://www.4tuning.ro/flv_movies/valence.flv",image:"https://www.4tuning.ro/flv_movies/valence.jpg"} , {allowfullscreen:"true"}, { });</script> |
Re: Valence Tuning Show 2008
COOOOL !
|
Re: Valence Tuning Show 2008
foarte tare din cate vad;)
|
Re: Valence Tuning Show 2008
e reusit peugeotu ala cc, la noi de ce nu se fac astfel de showuri
|
Re: Valence Tuning Show 2008
marfaaa....:-D....cam multe peugeot-uri dar de....:-P
|
Re: Valence Tuning Show 2008
romanii au masinii de sute de ori mai tari ....................
|
Re: Valence Tuning Show 2008
super... imi place toyota celica... sunt cateva aproape identice si in RO
|
Re: Valence Tuning Show 2008
fac tara asta de vreo cativa buni da eu nam vazut nimic asemanator pe strada pacat multi vor putini fac:lol:parerea mea
|
Re: Valence Tuning Show 2008
ba fata aia in roz nu e cumva barbata???
|
Re: Valence Tuning Show 2008
tuning show,mertzul ala negru imi place cel mai mult,piesa de masina
|
Re: Valence Tuning Show 2008
Masini frumoase la noi sunt. Putine dar sunt. Ne lipseste organizarea.
Foarte tari masinile din Franta! Impresionant show-ul. |
Re: Valence Tuning Show 2008
cred ca faceti misto de mine....sunt cateva care sunt marfa...dar restu sunt aproape ridicole si nici un simt estetic la ele
|
Re: Valence Tuning Show 2008
Quote:
orice modificare adusa masini se numeste tuning,chiar daca unele nu sunt facute cu gust |
Re: Valence Tuning Show 2008
Masinile sunt OK dar fetele lasa de dorit :) tot mai marfa e la 4tuning
|
Re: Valence Tuning Show 2008
imi place mult ultima masina.. opelul astra..dar si restul sunt foarte reusite...putine femei:))... mi-ar fi placut sa le vad live
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:54. |
- Copyright 2026 4Tuning