Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Valence Tuning Show 2008 (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/90443-valence-tuning-show-2008-a.html)

boy_wonder 12-09-08 19:20

Valence Tuning Show 2008
 
47 Attachment(s)
Pe data de 31 august 2008, in Franta a avut loc a patra editie a evenimentului Valence Tuning Show. Vizitatorii, aproximativ 2000 la numar, au avut parte de o atmosfera incendiara multumita programului atragator si fetelor prezente.

<script type="text/javascript" src="https://www.4tuning.ro/flv_player4/swfobject2.js"></script><div id="73">film</div><script type="text/javascript">swfobject.embedSWF("https://www.4tuning.ro/flv_player4/flvplayer.swf","73","470","370","9.0.115", { } , {fullscreen:"true",file:"https://www.4tuning.ro/flv_movies/valence.flv",image:"https://www.4tuning.ro/flv_movies/valence.jpg"} , {allowfullscreen:"true"}, { });</script>

marius615 12-09-08 20:05

Re: Valence Tuning Show 2008
 
COOOOL !

Sp1ky 12-09-08 20:20

Re: Valence Tuning Show 2008
 
foarte tare din cate vad;)

Peugeot_113 12-09-08 21:01

Re: Valence Tuning Show 2008
 
e reusit peugeotu ala cc, la noi de ce nu se fac astfel de showuri

Marius_mym89 12-09-08 21:02

Re: Valence Tuning Show 2008
 
marfaaa....:-D....cam multe peugeot-uri dar de....:-P

cassadao 12-09-08 21:13

Re: Valence Tuning Show 2008
 
romanii au masinii de sute de ori mai tari ....................

norbi_bidi 12-09-08 21:44

Re: Valence Tuning Show 2008
 
super... imi place toyota celica... sunt cateva aproape identice si in RO

vladoi 12-09-08 23:58

Re: Valence Tuning Show 2008
 
fac tara asta de vreo cativa buni da eu nam vazut nimic asemanator pe strada pacat multi vor putini fac:lol:parerea mea

zapp_ecko 13-09-08 00:02

Re: Valence Tuning Show 2008
 
ba fata aia in roz nu e cumva barbata???

kosmyn_sl65AMG 13-09-08 00:03

Re: Valence Tuning Show 2008
 
tuning show,mertzul ala negru imi place cel mai mult,piesa de masina

Sonny 13-09-08 00:07

Re: Valence Tuning Show 2008
 
Masini frumoase la noi sunt. Putine dar sunt. Ne lipseste organizarea.

Foarte tari masinile din Franta! Impresionant show-ul.

mrrz 13-09-08 00:15

Re: Valence Tuning Show 2008
 
cred ca faceti misto de mine....sunt cateva care sunt marfa...dar restu sunt aproape ridicole si nici un simt estetic la ele

T@zMania 13-09-08 02:24

Re: Valence Tuning Show 2008
 
Quote:

Originally Posted by mrrz (Post 1750034)
cred ca faceti misto de mine....sunt cateva care sunt marfa...dar restu sunt aproape ridicole si nici un simt estetic la ele

la ei nu exista termenul ''kich''....
orice modificare adusa masini se numeste tuning,chiar daca unele nu sunt facute cu gust

Alex30 13-09-08 10:03

Re: Valence Tuning Show 2008
 
Masinile sunt OK dar fetele lasa de dorit :) tot mai marfa e la 4tuning

adi_wauxhall 13-09-08 10:55

Re: Valence Tuning Show 2008
 
imi place mult ultima masina.. opelul astra..dar si restul sunt foarte reusite...putine femei:))... mi-ar fi placut sa le vad live


All times are GMT +2. The time now is 16:54.

- Copyright 2026 4Tuning